Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Na stronie głównej mam 70% podstron wypisanych w formie odnośnika więc dlatego tylko strona główna. Nie ma więc potrzeby podstron dodawać do systemu, ponieważ znajdują się na głównej. Przynajmniej tak mi wydaje się.

Ja bym linkowal podstrony.

Latwiej wypozycjonowac zoptymalizowana pod konkretne zapytanie podstrone niz strone glowna.

Jezeli pozycjonujesz frazy:

tanie meble warszawa

tanie meble kuchenne

tanie meble ogrodowe

to zrob trzy podstrony, na ktorych cos napiszesz o tych meblach,

nadasz stronie odpowiednie metadane (tytuly, opisy i strukture).

Np:

https://www.strona.pl/tanie_meble_warszawa.html

https://www.strona.pl/tanie_meble_kuchenne.html

https://www.strona.pl/tanie_meble_ogrodowe.html

Nie dosc, ze latwiej pozycjonoac, to jeszce wygodniej dla klinetow.

Zawsze to jeden link mniej (i nie musi szukac, gdzie jest ten link

do mebli ogrodowych na stronie glowenej)

I od razu w wynikach widac, ze to jest strona o tanich meblach np. ogrodowych.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie indeksuję strony wartościowej tylko zaplecze. Strony wartościowe indeksuję tak jak piszesz, a zaplecze, które służy tylko pod punkty systemów linków tak jak opisałem w poprzednich postach czyli mini mapa strony na stronie głównej i linkuję SWL tylko stronę główną.

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie ma jednoznacznej odpowiedzi na Twoje pytanie.

Strona stronie nierowna.Jak nie widac efektow, to dodaj wiecej punktow, jak dodales za duzo, to mozesz wpasc w filtr.

Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) to szeroka klasyfikacja przetwarzania danych. Machine Learning to technika przetwarzania danych, która umożliwia wykorzystanie przez komputery istniejących danych w celu przewidywania przyszłych zachowań, rezultatów i trendów. Drugie podejście to uczenie maszynowe (machine learning), czyli technika nauki o danych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie indeksuję strony wartościowej tylko zaplecze. Strony wartościowe indeksuję tak jak piszesz, a zaplecze, które służy tylko pod punkty systemów linków tak jak opisałem w poprzednich postach czyli mini mapa strony na stronie głównej i linkuję SWL tylko stronę główną.

Zaplecze to worek, do ktorego mozna wrzucic i strone z kilkoma wartościowymi podstronami,

i spam generowany z duzej bazy tekstow pobranych przez RSS. W pierwszym wypadku byc

moze wystarczy strona glowna (jezeli jest dobre linkowanie wewnetrzne).

W drugim juz pewnie nie.

Im wieksze zaplecze, tym bardziej trzeba roznicowac anchory i zwiekszyc liczbe

linkowanych podstron (np. strony kategorii, itd)

Jak tu zostalo juz wielokrotnie powiedziane - nie ma jednej dobrej recepty na wszystkie przypadki.

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pressel to indywidualne podejście. Ja mam jedną nową domenę gdzie przeznaczyłem na nią 35 000 pkt. strona główna 2000pkt i reszta na podstrony po 1000pkt. Efekt. po tygodniu około 1000 zaindeksowanych podstron i w cholerę botów. Google bot siedzi tam 24h na dobę

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag na temat seoneta:

- nie można dodawać domen idn do linkowania (podwójny myślnik)

- nie da się usuwać wszystkich linków na raz z zestawu głównego ewentualnie domyślnie punkty powinny być kierowane na pierwszy stworzony zestaw a nie na główny

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obsługa domen IDN oraz hurtowe kasowanie linków zostanie wprowadzone w najbliższym czasie.

Natomiast hierarchia zestawów pozostanie bez zmian.

Proszę traktować zestaw główny jako zasobnik niewykorzystanych punktów. Jest to swojego rodzaju bufor, chroniący przed nieoczekiwanym wzrostem nieprzydzielonych punktów na zestaw na przykład w przypadku wzrostu site dodanych do sytemu stron lub zwrocie punktów po zakończeniu przelewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

wprowadziliśmy nową funkcjonalność, którą po krótce postaram się przybliżyć:

* dodaliśmy raporty - zakładka "Moje Raporty", gdzie definiujemy jak często

oraz na jakie adresy emailowe mają być wysyłane raporty z pozycjami z wybranych

zestawów linków (w chwili obecnej skuteczność wyników pozycji wynosi ponad 80%,

cały czas usprawniamy mechanizm sprawdzający i dążymy do osiągnięcia poziomu 95% - 98%).

Teraz raporty system automatycznie będzie wysyłał nam na skrzynki emailowe,

* Uwaga! W Historii SERP odwróciliśmy kolejność dni, teraz dni są w kolejności malejącej,

* na zakładce "Moje Linki" pojawiła się dodatkowa kolumna "Zadania".

Zadania mają na celu zaprogramowanie zmiany ilości punktów, które przeznaczamy na dany zestaw.

Najczęściej popełnianym błędem przez pozycjonerów jest dodanie dla nowej domeny dużej

ilości punktów co owocuje wynikiem przeciwnym do zamierzonego (filtr!).

Teraz ustawiamy limit punktów na zestaw np. 5,000 punktów, następnie w Zadaniach

określamy, że za 7 dni system automatycznie ma zwiększyć ilość punktów do 10,000,

za 14 dni 15,000, a po miesiącu do 25,000 punktów.

W przypadku braku wystarczającej ilości punktów system nie wykonuje żadnej czynności.

Czekamy na Wasze opinie i propozycje.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności