Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Czekamy na Wasze opinie i propozycje.

A proszę bardzo:

- liczba punktów za serwis przed aktywacją, bo chyba nie ma sensu aktywować strony by tylko sprawdzić ile się punktów dostanie

- serpy, proponuję wywalenie sprawdzania pozycji np. dla zestawu głównego, obciąża to niepotrzebnie serwery, przez co są braki na frazy, które nas naprawdę interesują, a i tak myślę, że większość z ZG leci na jakieś spamy, zaplecza itp.

- wyłącznie sprawdzania niektórych fraz (sprawdzanie pozycji), powód, patrz wyżej.

- i fajnie by było, gdyby można było zobaczyć testowy przykładowy raport, czyli. np. wysłanie w czasie dodania nowego raportu.

Reszta jak na razie pozytywnie.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hej,

Dodaliśmy liczbę punktów za stronę przed aktywacją (znajduje się na liście Moje Serwisy).

Cały czas pracujemy nad SERPami z dnia na dzień mamy coraz lepsze wyniki jednak bierzemy

pod uwagę możliwość manualnego wybierania czy chcemy sprawdzać pozycję z danych fraz.

Raport testowy zostanie doimplementowany w najbliższym czasie.

Chciałbym zwrócić uwagę na nową funkcjonalność zadania na "Moje Linki":moje_linki.jpg

"Zadania", w których definiujemy zmianę ilości punktów na zestaw po określonym czasie:

zadania.jpg

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np nie potrzebuję sprawdzania pozycji, także chętnie bym to wyłączył na rzecz sprawniejszego działania całego systemu.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie odnośnie tych zadań. Jeśli ustawimy zadania dla np 20 zestawów ale nie mamy obecnie punktów na to by wszystkie zadania były wykonane tzn by wszystkim zestawom punkty zostały przydzielone według ustawień ale mamy ich np na 10 zestawów. Teraz przechodzę do sedna., Czy system przydzieli punkty zestawom którym może przydzielić np 10 pierwszych z góry czy oleje te zadania i punkty będzie trzeba ręcznie przypisać tym kilku zestawom ?

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

Zadania to symulacja użytkownika zaprogramowana na przyszłość.

W przypadku gdy mamy wystarczającą ilość punktów to system będzie ustawiał punkty w zestawach,

gdy punktów nie mamy to system nie zmieni punktów zestawu (analogicznie jakbyśmy zmieniali punkty w zestawie ręcznie).

W opisywanym przez Ciebie przypadku system zmieni punkty tylko pierwszym 10 zestawom, a pozostałe zostawi bez zmian.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mnie albo ja sie nie do końca precyzyjnie wyraziłem. Pokaże to na przykładzie

Zaprogramowałem 20 zadań i potrzebują one powiedzmy 20 000 pkt. Przychodzi czas na wykonanie zadań ale w systemie mam tylko 10 000 potrzebnych punktów. Teraz czy system przydzieli te 10 000 punktów na pierwsze pierwszych 10 zadań czy też nie przydzieli.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na Wasze opinie i propozycje.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

Czy mozecie w dziale FAQ krok po kroku opisac mozliwosc instalacji skryptu na forum phpBB2 w plikach m/w .tpl ?

Znalazlem cos takowego na forum seo.net, ale to kompletnie nie dziala, dla przykladu linkor.pl dziala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

przykład: ZESTAW GŁÓWNY ma 10,000 punktów (bufor punktów).

Zestawy: Zestaw1 - Zestaw20, każdy 1,000 punktów.

Zadania: Zadanie1 - Zadanie20. Zadanie ZadanieN: ustawić 2,000 punktów dla zestawu ZestawN w dniu X (dla n <1; 20>).

Przychodzi dzień X i system ustawi zestawom: Zestaw1 - Zestaw10 po 2,000 punktów,

pozostałe zestawy Zestaw11 - Zestaw20 zostaną z punktami 1,000.

W skrócie system przydzieli na pierwsze pierwszych 10 zadań punkty.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Operą coś się zepsuło. Pierwszy raz wszedłem normalnie, a teraz przez https kompletnie nic się nie otwiera, a przez http widzę tylko 301:

Moved Permanently

The document has moved here.

Apache/2.2.6 (Fedora) Server at www.seo.net.pl Port 80

Muszę wchodzić przez IE. :-P

Sam system wygląda ciekawie i na pewno będę testować.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod Operą coś się zepsuło. Pierwszy raz wszedłem normalnie, a teraz przez https kompletnie nic się nie otwiera, a przez http widzę tylko 301...

Nie wyłączyłeś przez przypadek opcji "pozwól na automatycznie przekierowanie" w ustawieniach sieci?

Spis stron

Loga, dzwonki - nakarm komóreczkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności