Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hej,

jutro z racji funkcjonowania systemu przez pierwszy miesiąc postaramy się

podsumować nasze prace oraz osiągnięte cele i założenia na najbliższy czas.

Przybliżymy trochę statystyki pracy systemu.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

system ma bug, jesli nie mam update'u site usuwam strone i dodaje ja ponownie, jednak nie moge jej aktywowac poniewaz z serwera znika katalog "seonet_6600f10394c536ad0b52c51990d977ee" , fizycznie jest, ale wizualnie go nie ma, przez to nie mogę usunac pliku znajdujacego sie w tym katalogu zeby aktywawać domenę w systemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update zindeksowanych w Google stron jest wykonywany automatycznie co 2-3 dni odpada więc potrzeba kasowania-dodawania serwisu.

Skrypt instalacyjny nie tworzy katalogu systemu, jak również nie zmienia praw dostępu do niego.

Brak możliwości usunięcia jego zawartości wynika prawdopodobnie z powodu posiadania niższych praw dostępu niż serwer http który tą zawartość utworzył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie, tylko kiedy pojawi się w FAQ informacja - w jaki sposób można zapodać linki na phpBB forum ?

Czy się mylę, czy jednak jest taki opis - jakoś wg. niego dodałem linki do phpBB.

Za to mam problem z : vBulletin - tutaj muszę w kodzie wkleić a nie z panelu.

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update zindeksowanych w Google stron jest wykonywany automatycznie co 2-3 dni odpada więc potrzeba kasowania-dodawania serwisu......

Niestety ale to nie jest prawda, site dodanych stron sie zmienia dość znacznie, natomiast site w systemie pozostaje bez zmian.

dokladnie, ja rowniez nie widze zmian SITE w systemie natomiast w googlarce zmiany sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności