Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

czy sa juz jakies plany dotyczace geolokalizacji czyli linkowania i dodawania zaplecza o innym jezyku niz polski?

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hej,

podrzućcie adresy stron www i loginy na PW to sprawdzę indywidualnie każde konto.

@netelektryk: algorytm uwzględniający geolokalizację został już stworzony i jest testowany,

jeżeli wyniki testu będą satysfakcjonujące wdrożymy go na wersji produkcyjnej.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba dac mozliwość wyłączyć sledz. pozycji na całych zestawach.

Spamy przecież się dodaje w zestawach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... zauważyłem dziwną rzecz.. linki się wyświetlają wszystko jest niby ok..

Wchodzę na link Moje serwisy.. i widzę że punkty 0. Co się stało że wyzerowało mi punkty ze strony,

jak to naprawić?

(----____-----)

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update zindeksowanych w Google stron jest wykonywany automatycznie co 2-3 dni odpada więc potrzeba kasowania-dodawania serwisu......

Tu jakiś BYK jest. Site poszedł w górę, PR bez zmian, a ilość pkt. z 12.000 spadła na 8500 ;)

Czym to spowodowane jest ? Jakiś nowy algorytm ?

https://www.seo.net.pl/?module=client

Ciekawe że tego nie zauważyłeś.

Czytałem, testowałem. Chyba coś się zmieniło w schemacie, bowiem we wcześniejszej wersji opierał się on niemal wyłącznie na .tpl

Popróbuje wieczorem, thx.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam problemow - pytanie - jak czesto Krupek zamierzasz dawac aktualizacje skryptu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

travelMan instrukcja dotyczy phpBB 2.x.

index.tpl tylko obrazuje gdzie należy wrzucić. Do wyboru masz 4 pliki overal_footer.tpl, overal_header.tpl, index_body.tpl i index_box.tpl

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności