Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

jestem pozytywnie zaskoczony - 10 000 punktasow rzucilem na jedna fraze krecaca sie w koncowce top 10 i po 3-4 dniach na pierwszym miejscu wyladowala - kilka innych fraz solidnie do przodu (jedna z 34 miejsca na 6)

frazy z tych srednio trudnych - domena okolo 2 lat

specjalnie te frazy potraktowalem tylko systemem - obiektywnie stwierdzam, ze cos daje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

teraz poczekaj z 2 miechy czy sie utrzyma :D

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie napisać jak tam wasze testy w tym systemie ?

Jak narazie negatywne. Jedna ze stron utrzymywała się od 13 miesięcy na poz. 2-3, obecnie spadła na 5 - 5000tyś pkt w seo.net.

Druga domena od 4 miesięcy na pozycji 19-26, obecnie 30-32 - 5000tyś pkt w seo.net

Rozumiem, że 5000 tyś pkt. na domenę nie jest wielkim Halo, Priorytet dałem 2. Domeny mają odpowiedno 3 i 2 lata w sieci. Raz jeszcze kuknąłem, kolejny spadek dla domeny 2 - obecnie pozycja 34 ;)

Nie wiem co myśleć...Obawiam się, że przyłożenie po +20-50tyś pkt. nie wniesie nic szczególnego oprócz wyrzucenia domeny w kosmos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy ma inne doswiadczenie, ja natomiast mialem domene "w kosmosie", dalem 7k punktów na 1 fraze i jestem ponad miesiac w top3.

ja podobnie - daje miedzy 6 a 12 k na fraze i efekty naprawde widac

jak napisal zgrd ciekawe czy sie utzyma - ale o tym sie dopiero przekonam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym hostingu mam problem ze skryptem.

Jezeli katalog nie ma praw do zapisu to skrypt standardowo wyświetla taki komunikat "Blad odczytu! Sprawdz prawa dostępu do plikow sytemu"

Gdy zmienie prawa katalogu na 777 to wywala mi błąd wskazując na ostatnia linie tej funkcji: czyli na return

function manoTest($links_dir, $links_file){
if(file_exists($links_dir)){
 if(is_readable($links_dir)){
  if(is_writable($links_dir)){
if(file_exists($links_file)){
 if(is_readable($links_file)){
  if(is_writable($links_file)){
   $error = 1024;
  }else 
   $error = 64;
 }else
  $error = 32;
}elseif(!function_exists('curl_init') && !@ini_get("allow_url_fopen")){
 $error = 16;
}
  }else 
$error = 8;
 }else 
  $error = 4;
}else 
 $error = 2; 
return $error;
}

Panowie programiści z seonet. Co ta funkcja ma zwrocić jeżeli ten warunek nie zostanie spełniony?

elseif(!function_exists('curl_init') && !@ini_get("allow_url_fopen"))

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności