Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

@fobi taki duży, a tak spamuje! Nieładnie.

Hm.. zauważyłem, że nie można dodać subdomen dodanej wcześniej domeny :D trochę mnie to nie pasuje.

I nie wiem czy tylko ja mam taki problem ale jak klikam aktywuj nic się nie dzieje?

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do problemów z zapisem to chmod 777 na katalog z paczki, powinno zadziałać.

Co do przelicznika nic mi nie wiadomo, że mam jakiś większy od innych.

sparks -> a tam spamuje, krupka znam pomaga mi czasami, a z samego seo.net.pl korzystałem już dawno (porównajcie id usera). Od dawna wykorzystywałem go do śledzenia pozycji, a teraz jeszcze ma być generowanie raportów.

Odnośnie domen to ja dodałem najpierw subdomeny potem domeny, fakt może to być stresujące.

Co do aktywacji to znaczy, że nie może znaleźć linków z systemu, zgłosiłem że brakuje jakiś informacji co konkretnie się dzieje. Sprawdź czy się poprawnie wyświetlają.

Obecnie korzystam z linkme, które jest dobre ale na naszym rynku ciężko coś nim wypozycjonować w porównaniu do e-weblinka. Seo.net.pl ma poważne podejście i spokojnie powalczy z e-weblinkiem, zobaczymy czy/i o ile spadnie liczba domen w weblinku po wprowadzeniu wersji płatnej.

e-weblinka lubie bo działa i ma moc, jak teraz nie będę musiał płacić bo jest inny system to pewnie to zrobię, chociaż 30zł to żadne pieniądze.

WebHostingTalk.pl - wszystko o webhostingu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

A gdzie mozliwosc sprawdzania pozycji i generowania wykresow z raportami ????

Poprzednia wersja serwisu dostępna jest pod adresem www.old.seo.net.pl

Obecnie sprawdzane są pozycje w Goolge dla każdego aktywnego linku w systemie.

Dodatkowe funkcje takie jak historia pozycji oraz raporty znajdują sie obecnie w fazie testów i będą dostępne po ich zakończeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki przelicznik ma właściciel :D zaczynam testy zobaczymy co z tego wyjdzie :D

Aby powstrzymać wyssane z palca spekulacje na temat naliczania PKT w systemie, zamieszczam rzeczywisty wzór naliczania PKT poniewaz nie stanowi on żadnej tajemnicy.

set wynik = pagerank * 1000 +
if(site <= 10000,
site * (1 + (pagerank / 10)),
(10000 + (sqrt(0.6 * (site - 10000)) * 100)) * (1 + (pagerank / 10)) );

Punkty są naliczane tylko w w/w sposób i niema innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tekstu Xanna, że niby silnik seo.net.pl został skopiowany (skradziony?) z weblinka i że strona nie moze miec linki z 2 systemów (Przepraszam, jesli zle zrozumialem wypowiedz Xanna) Otóz kwestie legalności moim zdaniem powinniscie minzy sobą zalatwić. Nie wyciagać tu brudu i publicznie sie klócić o legalnośc silnika systemu.

Był już taki wątek linkorn na 50 stron marny merytorycznie. (A linkorn a itak mi se nie podoba)

Owszem nikt nie chce korzystać z nielegalnego. Pamiętam kupilem kiedys addera za 40zł. nielegalnie, ale potem miałem wyżuty sumienia i kupilem "u producenta".

Ale jest jeszcze taka sprawa - cierpi w końcu zwykly uzytkownik. To przypomina (przepraszam za porownanie), to przypomina Białoruś, gdzie jeden Łukaszenko jest dyktatorem, a 10 mln osób nie moga przez to wyjechac z kraju.

Prawda jest taka, że powaznych użytkownikow, które mają wiecej, niż mln podstron nie tak duzo, ale a i tak - nie wolno tak krzywdziźć użytkowników. Nawet drobnych.

Polski użytkownik jest poprostu jak w raju, nigdzie na świecie nie ma tyle systemów i wszystkie rozne i wszystkie maja swoje zalety i wady.

Nie ma ruskich systemów, (raczkuje 1 slaby) nie ma ukraińskich, tylko polacy mają kilka. I to dobrze. Czyzby trzeba odrazu zakazywac stosowanie 2 naraz?

Jakie sa "pierwsze" rożnicy minzy seo.net.pl a weblink?

Weblink zamierza wprowadzic oplate od 1.02, a seo.net.pl wygląda, że też zamierza, ale chyba poznej? Te same 30 zł.? Więcej? Mnie? Nie wiemy.

Weblink nie ma poleconych, seo.net.pl - ma. Jest to zarazem plus i minus (możliwość oszukiwania, zakladania 100 kont przez 1 osobe, ale też i promocja systemu)

seo.net.pl jakoś .. prędzej działa (czy mnie się wydaje?) Ma przyjemnejszy interfeis i bardzej zaawansowane funkcje (czy mnie znów się wydaje?)

Do tego Krupek się grozi rozbudować system i dodać mnóstwo dodatkowych funkcji. Zobaczymy. Trzymam kciuki za seo.net.pl (nie można by dać normalna "ludzską nazwe?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas rejestracji:

Podany login lub email już został przez kogoś użyty..

Zaloguj się lub podaj inny.

Loginy zmieniałem na takie, że nie mógł ktoś takie wpisać, więc ktoś się zarejestrował na mojego maila? :D

Odzyskać hasła bez podania loginu nie można - to jak mam odzyskać hasło na konto przypisane do mojego maila?

(-:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowne posty zostały przeniesione do działu afer i plotek itd. czyli tam gdzie powinny być. Mam nadzieję, że nikt tego działu nie bierze na serio.

Bardzo proszę wszystkich nerwowych ludzi o merytoryczne wypowiedzi w tym wątku, a teorie spiskowe mozna kontynuować w tym wydzielonym.

Krupek: jeszcze raz gratulacje, jak będę miał chwile to przetestuję. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że Michał zrobił tu porządek:)

Co do samego systemu - miło, że działa mi stary login z poprzedniej wersji stronki! To duuuży plus!

A do testowania - jak bede mial chwilke wrzuce swoje stronki i zobaczymy. Dywersyfikacja źródeł linkowania tylko na dobre wyjdzie:)

A jak juz bedziecie widzieli jakies efekty to piszcie tu jak rozłożyć ilość punktów na linki, bo w przypadku nowych systemów to zawsze jest najważniejsze w początkowej fazie.

W każdym razie gratulacje i jeszcze raz bardzo miło, że stary login działa! Niby nic a jednak cieszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi system juz przy logowaniu sie nie podoba gdyz mam tam juz konto :) i nie tylko ja jak sie okazuje

ciekawe kto mi je zalozyl ale musze sprawdzic inne systemy gdzie mialem ten sam login ze tu zostaly te dane skopiowane poprostu, a to troche chyba nie tak powinno byc

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności