Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Sytuacja jest częściowo opanowana, dalszych spadków site w systemie już nie będzie.

Punkty przypisane do zestawów linków zostaną przywrócone podobnie jak przelewy anulowane z braku punktów.

Zajmie nam to około 3-5 godzin.

Wszystkich użytkowników systemu przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe ale "niespodzianka" wchodze dzisiaj na swoje konto a tam ilość punktów spadła 10 krotnie...

Tylko jedna domena ma poprawną ilość punktów a reszta po "10"...

Mam nadzieje ze zostanie szybko usunięta usterka w systemie z uwagi na to ze system na prawde ma moc;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo co w e-weblinku czy macie podobny silnik e-weblink a seo.net

Tam mam domenę co ma site 10 i pkt 10

Tutaj w seo.net mam domeny co spadła tragicznie liczba pkt 10 i site 10

Zauważyłem to jak teraz wszedłem na moje domeny co mam kilka w seo.net

Oj co wam sie silniki trochę szarpią, ale wiadomo nie drużba internet krucha ziema do stąpania.

Jednego dnia masz wszystko innego, przed google ludzie traca chleb rodziny , życie.

Wiele ludzi żyje z internetu a tym bardziej z wyszukiwarki google. Ja sie przyznam że utrzymuję rodzinę z pozycjonowania, robię to zawodowo, i nie wyobrażam sobie dnia którego strony spadją to tylko się powiesic lub wyjechać w ten dzień za granicę:) Google świruje nie życzę nikomu tego.

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam mam domenę co ma site 10 i pkt 10

Tutaj w seo.net mam domeny co spadła tragicznie liczba pkt 10 i site 10

Zauważyłem to jak teraz wszedłem na moje domeny co mam kilka w seo.net

Oj co wam sie silniki trochę szarpią, ale wiadomo nie drużba internet krucha ziema do stąpania.

Jednego dnia masz wszystko innego, przed google ludzie traca chleb rodziny , życie.

Wiele ludzi żyje z internetu a tym bardziej z wyszukiwarki google. Ja sie przyznam że utrzymuję rodzinę z pozycjonowania, robię to zawodowo, i nie wyobrażam sobie dnia którego strony spadją to tylko się powiesic lub wyjechać w ten dzień za granicęsad.gif Google świruje nie życzę nikomu tego.

To jest typowy przykład jak nie należy postępować w życiu :)

Jeżeli nie posiadasz żadnej alternatywy dla twojego "pozycjonowania" to chociaż trochę się doszkol :)

Alni seonet ani google nie zmuszają cię do niczego, to ty wyciągasz do nich rękę ...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQQry

Jak tak postępujesz z klientami życzę ci powodzenia. Zajmij sie swoimi spamami:) i uważaj żeby ci spamy nie znikły i nie straciłeś przed przypadek pracy wszechwiedzący. Zajmij sie tym czym umiesz najlepiej, a nie skreslasz innych nie znając ich. Nie chciałbym być twoim klientem tak doradzasz chyba mi jak innym :) to dzieki za twoją ofertę. Puste słowa nie poparte konkretami zachowaj dla siebie.

lolaxxxxx

Chyba nie wiesz co znaczy słowo alternatywa.

Uważaj żeby cie sie noga nie podwineła, ty za to jesteś najlepszym przykładem jak postępować.

Po słowotoku myśli, które napisałem nie możesz oceniać drugiej osoby. Nie bądz za bardzo pewna siebie,

i patrz jak ty postępujesz w życiu. Takie aluzje możesz pisać dla swoich klientów,

którzy pewnie nie chcą twoich usług :)

Ten świat dzięki ludziom którzy nie umieją określic innych jest coraz to gorszy..

***

Następnym razem będzie ostrzeżenie.

Irek

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem dziwną anomalię, już 2 czy 3 raz punkty z zestawu (jednego dziś dwóch) zostały przeniesione do zestawu głównego, przy sprawdzaniu, ilość punktów na te zestawy była wystarczająca, więc domyślam się, że mogło to się zdarzyć podczas odświeżania site.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności