Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zauważyłem dziwną anomalię, już 2 czy 3 raz punkty z zestawu (jednego dziś dwóch) zostały przeniesione do zestawu głównego...

Miałem podobnie - ale na samym początku testu systemu. Później przestało szaleć. Dzisiaj stało się tak ponownie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WebmasteruS co Ty piszesz?

Nie jesteś moim klientem, a wiedz że wiem więcej niż myślisz. (nie tylko o seo)

A to co ja napisałem to tylko moja dobra rada na podstawie tego co wiem i tego co piszesz.

O moje spamy się nie martw, bo pozycjonowanie dla specjalistów to nie są systemy wymiany linków.

Koniec off-topa :crazy:

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba robicie off topa ...

A wracając do wątku, ja nie zauważyłem by mi site i punkty drastycznie spadły. Wręcz przeciwnie od wczoraj kilka tysięcy punktów do przodu.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie po zalogowaniu się na konto i rozwinięciu zestawów, które wcześniej dodałem, pokazuje dla każdego linku Punkty=0 (mimo że link ma priorytet niezerowy i są przypisane punkty do zestawu). Dopiero jak zmienię priorytet któregoś linku w zestawie, to zaczyna pokazywać prawidłowo punkty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak u Was, ale u mnie po zalogowaniu się na konto i rozwinięciu zestawów, które wcześniej dodałem, pokazuje dla każdego linku Punkty=0 (mimo że link ma priorytet niezerowy i są przypisane punkty do zestawu). Dopiero jak zmienię priorytet któregoś linku w zestawie, to zaczyna pokazywać prawidłowo punkty.

U mnie było identycznie... miałem pakiecik 30k punktów i każdemu linkowi w tej kategorii było przydzielone ZERO pkt.

Zmieniłem ilość na 20k, potem znowu na 30k i wszystko śmiga :P

NoteFighter.net - gra uczaca czytania nut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też wyzerowało dzisiaj punkty?

Nie wiem czy mi wczesniej wyzerowalo punkty (teraz jest OK),

ale wiedze, ze mam wszystkie przelewy mam przekreslone.

Na koncie mam jednak tyle punktow, ile bym mial po ich

przelaniu.

Czyli nie wiem jak to rozumiec inaczej niz, ze admini walcza z jakims problemem.

EDYCJA: Sorry, wlasnie przeczytalem post powyzej...

MG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W systemie są dwa problemy, nadal nie poprawione mimo maili do administratorów (czyżby skończył się zapał? :):

1. strony wg wzorca .+www\..+ nigdy nie przechodzą weryfikacji instalacji skryptu.

2. strony, które mają tylko jedną stronę zaindeksowaną - nie mogą zostać dodane, system twierdzi, że w ogóle nie są zaindeksowane. Przy czym autorzy systemu twierdzą, że to tak ma być. Nie wiem, w czym jest gorsza strona jednostronowa od takich z dużym site. Po prostu ma jedną stronę, dostanie jeden punkt i tyle. Jeśli ma niezerowy PR to kto wie, może będzie nawet bardziej wartościowa niż niejeden rzadko indeksowany śmietnik PR0. Mylę się?

Na biężąco (naprawdę) moderowany precel

Naszyjniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gorsza strona jednostronowa od takich z dużym site. Po prostu ma jedną stronę, dostanie jeden punkt i tyle. Jeśli ma niezerowy PR to kto wie, może będzie nawet bardziej wartościowa niż niejeden rzadko indeksowany śmietnik PR0. Mylę się?

Widzę,że kolega nie rozumie zasady działania systemów rotacyjnych.

Otóż pomyśl-czy większa prawdopodobieństwo dotarcia robota google do rotowanego linku jest na śmietniku 20k/50k czy na stronie z 1 site?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności