Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Stare domeny i żeby 5000 punktów wywalało z indeksu? Dobrze to nie świadczy...

Już o tym pisałem. Co prawda domeny się 3mają, ale pospadały o kilka miejsc w dół.

Ale czemu to ma być wina systemu? Ja walę 50k na jedną frazę i nic, ciągle trzecia strona serpów. :jezyk1:

Z tego co piszesz, wynika, że system się nie sprawdza ? skoro +50k i "ciągle trzecia strona..." Sam nie wiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, wynika, że system się nie sprawdza ? skoro +50k i "ciągle trzecia strona..." Sam nie wiem :/

Jakby napisał jaka to fraza i moglibyśmy ocenić czy jest łatwa czy nie, to wtedy mógłbyś tak pisać.

Dlatego też napisałem - "sam nie wiem". Jest wielce możliwe, że lekkie frazy albo wylecą, albo wstaną na nogi. Dla cięższych fraz system może się nie sprawdzać ? Przyjmijmy frazę "sex". Ile system potrzebowałby linków ? 100mln. ? milard? Na takim przyłożeniu obawiam się, że każda domena poleci (możliwe) w kosmos, niezależnie od systemu wymiany (zapewne). Jak zawsze - mogę się mylić :jezyk1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, nie ma co narzekać na działanie systemu ;) W moim wypadku w połączeniu z e-weblinkiem i linkorem daje satysfakcjonujące efekty;)

Kiedy planowane jest przywrócenie sprawdzania pozycji ;)?

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak, nie ma co narzekać na działanie systemu ;) W moim wypadku w połączeniu z e-weblinkiem i linkorem daje satysfakcjonujące efekty;)

Kiedy planowane jest przywrócenie sprawdzania pozycji ;)?

A może mi ktoś napisać po ile chodzą pkt w tym systemie> ? tzn po ile udaje sie je sprzedać 200 zł za 100 k

100 zł za 100k wogóle jest popyt?

best for You site exp

"In Baghdad, it's no democracy

That's just because, it's a US Country"

freeglobes zapisz sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sath, po co cytujesz bez potrzeby Mój post jak nawet do niego nie nawiązałeś swojej wypowiedzi :P

Co do cen to każdy sam według własnego uznania szacuje cene ;) Są ceny 1,5 zł za 1k punktów a są ceny że i po 3-4 zł/1k ;)

Michał Kryński
Zapraszam na moje forum akwarystyczne  ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sath, po co cytujesz bez potrzeby Mój post jak nawet do niego nie nawiązałeś swojej wypowiedzi :)

Co do cen to każdy sam według własnego uznania szacuje cene :D Są ceny 1,5 zł za 1k punktów a są ceny że i po 3-4 zł/1k :)

Dzięki pytałem o realne ceny bo oferuje mi facet 80 zł za 100 k i nie wiem czy sprzedawac w tej cenie.

best for You site exp

"In Baghdad, it's no democracy

That's just because, it's a US Country"

freeglobes zapisz sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś sprzedaje za 80 pln to:

a) car i pokazuje, że pkt. e-weblink są wartościowe, a w seo.net.pl bez wartości

:D koleś który nie rozumie co to system i jak go wykorzystać. 100k może posłużyć do ściągnięcia 15k uu - 50k uu / dobę, a jak się umie to wykorzystać to ... nikt nie sprzeda za 80 pln...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności