Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
100k może posłużyć do ściągnięcia 15k uu - 50k uu / dobę

jakie bajki jeszcze zobacze .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wpadl na taki glupi pomysl aby pozycje fraz sprawdzac w cudzyslowiu :D

Zamiast: nowe opony

Skrypt sprawdza: "nowe opony"

Wyniki oczywiscie sa inne a 99% ludzi wpisuje BEZ

Nikt nie wpadł na taki pomysł.

Skrypt sprawdza:

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=no...+Google&lr=

https://www.google.pl/search?hl=pl&q=no...&lr=lang_pl

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100k może posłużyć do ściągnięcia 15k uu - 50k uu / dobę

jakie bajki jeszcze zobacze .... :)

Jak dla mnie może nie bajki o ile trochę głupie porównanie pt do trafficu. Z doświadczenia wiadomo, że można po prostu te 100k użyć do indexacji spamów, MFA a ruch z niszówek i long-tailów będzie zależał jedynie od dobrania słów i niszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. strony wg wzorca .+www\..+ nigdy nie przechodzą weryfikacji instalacji skryptu.

2. strony, które mają tylko jedną stronę zaindeksowaną - nie mogą zostać dodane, system twierdzi, że w ogóle nie są zaindeksowane.

Problemy dalej nie są poprawione.

Na biężąco (naprawdę) moderowany precel

Naszyjniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100k może posłużyć do ściągnięcia 15k uu - 50k uu / dobę

Mimo wszystko ta wypowiedź mi się podoba choć może brzmieć trochę dziwnie.

Załóźmy sobie jakieś srednie frazy i 5 zestawów w seonet.

100k myślę,ze spokojnie wystarczyłoby na wypozycjonowanie for tematycznych (o ogólnej tematyce a nie np modelu konkretnego telefonu).

3fora po 3k uniq to już prawie 10k uniq.

Można jeszcze jakiś 2 minportale po 2k uniq postawić czy inne zaplecze pod reklamy :D.

Aha no i pojęciem względnym jest jeszcze jak ktoś korzysta z pkt bo jedna osoba da na tą samą frazę 50k a druga 10k :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem wszystko co było wymagane do aktywacji,

na wszystkich podstronach mam obecnie wyświetlane teksty "system wymiany linków system wymiany linków SEO Tools system wymiany linków", ale jak klikam aktywacja to jest napisane "Brak instalacji".

Mam joomle, czy ktoś miał już taki problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli poprawnie zainstalowałeś, to naciśnij aktywuj i poczekaj. Mi się godzine aktywowało i jak kretyn bawilem sie przez tą godzine w plikach myśląc co jest nie tak, okazalo sie ze system tak szybko reaguje na instalacje skryptu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności