Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czyli co tydzień będziesz pytał ile musisz dać punktów po wszelkie porady będą już nieaktualne?

Zależy. Od frazy, od domeny, od tego jakie chcesz podjąć ryzyko wybicia się względem filtra. Wg mnie na start do 1,5k i rozłóż to na kilka anchorów.

Drukarka przestaje już drukować? Kup tusze i tonery na inkhouse.pl !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zacząłem swoje próby z seonetem. Podlinkowuje precle, dzieląc to wszystko na zestawy linków. W każdym zestawie na jeden adres daje tę samą ilość punktów, ale ilość pobrań różni się znacznie. W obrebie jędnego zestawu ta sama ilość punktów dała "x" pobrań dla jednego adresu w ciągu doby i "2x" dla innego. Rano ten rozrzut był jeszcze wyższy. Czy to sie wyrówna z czasem?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zacząłem swoje próby z seonetem. Podlinkowuje precle, dzieląc to wszystko na zestawy linków. W każdym zestawie na jeden adres daje tę samą ilość punktów, ale ilość pobrań różni się znacznie. W obrebie jędnego zestawu ta sama ilość punktów dała "x" pobrań dla jednego adresu w ciągu doby i "2x" dla innego. Rano ten rozrzut był jeszcze wyższy. Czy to sie wyrówna z czasem?

Na początku też miałem lekki rozrzut, teraz prawie idealnie rodzielone pobrania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero wczoraj zacząłem swoje próby z seonetem. Podlinkowuje precle, dzieląc to wszystko na zestawy linków. W każdym zestawie na jeden adres daje tę samą ilość punktów, ale ilość pobrań różni się znacznie. W obrebie jędnego zestawu ta sama ilość punktów dała "x" pobrań dla jednego adresu w ciągu doby i "2x" dla innego. Rano ten rozrzut był jeszcze wyższy. Czy to sie wyrówna z czasem?

No ja nie widzę u siebie różnicy miedzy pobraniami z 2000 tys a 5000 tys pkt po długim okresie czasu. System używam do indexowania wiec precyzyjna ilość mi nie jest potrzebna.

Kiedy będzie działał faktycznie monitoring fraz ??? bo jak na razie od początku działania systemu nie działa, wyniki są brane z przypadku do któryś dzień.

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie jakoś tak kiepsko:

1 wyrazowa trudny anchor podlinkowana na 58000 linków stałych widzianych przez panel google pozycja 13-sta dałem 3000pkt na wejściu 3 anchory 80% na pozycjonowany anchor, wejście na pozycję 11-stą na 24h po czym spadek na 14-stą

1 wyrazowa średnia fraza google.pl na 2 pozycji 8000 linków wg. panelu google dołożyłem 1000 - spadek na 6-stą pozycję

1 wyrazowa średnia fraza na google.pl na 6 pozycji 9000 linków wg. panelu, dołożyłem 3000 - spadek na 9-tą

1 wyrazowa średnia fraza 19 pozycja 1400 linków - spadek po 800pkt na 24

Ogólnie na 30 anchorów wzrost na 4 o 1-3 pozycji - spadki j/w na 6 najważniejszych frazach, reszta bez zmian - w sumie na początek użyłem 20000pkt - strony dobrze oblinkowane - zrobiłem załozenie, że system działa uczciwie i za link u mnie jest 0,9 linka wyświetlanego dynamicznie i ustawiłem wszystko tak, żeby linki dynamiczne stanowiły nie więcej niż 15% linków stałych.

Chyba, że jest to chwilowy spadek przed skokiem o kilka pozycji - chociaż ten efekt zawsze wydawał mi się zależny od powtórnego przejścia robota przez linki stałe - więc tu nie powinien miec miejsca.

Obecnie 4 doba w systemie - poczekam jeszcze tydzień na wyniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje doświadczenie z linkornem i linkme pokazuje, że zmiany pozycji przy dodaniu szybko dużej ilości pkt. mają miejsce z opóźnieniem 36 góra 72 godzin. Czy w linkach dynamicznych w dodatku dodawanych na raz jest inaczej? Wysnuwam taką teorię, że jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na efekty to bym poczekał ... z miesiąc ;) a ludzie tak od razu chcą ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności