Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hej,

alumilut nie ma się co obrażać, ja pisałem jak najbardziej ok,

każdy może wrzucić sobie tę frazę do testu: 100-200 punktów i poczekać tyle dni

ile linkował kolega.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Max pkt które wydaję na fraze to 2k pkt, zaczynam od 200-300, średnio podaje 500-800. Pozycje rosną, tylko trzeba poczekać. Do tego w tle jakiś system linków stałych i efekt jest lepiej niż zadowalający. Osobiście bardziej sobie cenię seonet od weblinka. Efekt widać bez przykładania miliona pkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już kilka stron w systemie i wszystko działa

a jedna ciągle ma Błąd instalacji (64) chociaż wszystko zrobione jak na innych stronach

Czy tylko u mnie system nie zlicza od dzisiaj podstron? Co dodam jakąś nową stronę to pokazuje site=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszła nowa wersja skryptu ale widze że dalej ma ten sam błąd, ktory nikomu nie przeszkadza.

Skrypt podczas pierwszego uruchomienia i gdy w katalogu nie ma plików (paczek z linkami) zawsze generuje błąd.

W funkcji: manoTest(); w warunku:

elseif(!function_exists('curl_init') && !@ini_get("allow_url_fopen"))

nie ma określonej wartości $error jaką ma zwrocić ta funkcja gdy powyższy warunek nie zostanie spełniony. Ostatnia linia tej funkcji: return $error; chce zwrócić zmienną ktora nie istnieje.

To po co ten warunek jeżeli zakładacie ze zawsze bedzie spełniony? :D

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowej wersji to może by ktoś raczył informować o takim czymś, chociażby jakieś info na głównej stronie by wystarczyło i co zmieniliście w tej aktualizacji.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadomienia na maila o spadających punktach bardzo by sie przydało, albo odejmowanie równomierne z zestawów.

Jak spada porządnie site to można się obudzić po "kilku" dniach z ręką w nocniku, zresztą, skoro zrobiliście tygodniowe zestawienie pozycji to takie info aż się prosi żeby wprowadzić :)

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności