Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

to moze duzo wyjasniac choc kont sie duzo zaklada ;) nie ma jednak o tym mowy przy logowaniu i sie troche wkurzylem gdy wyskoczylo--- ktos juz posiada taki sam login i haslo meilowe :D

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne. Wszystko śmiga jak należy. Zobaczymy jak się zarejestruje trochę ludzi i jak zwiększą się zasoby.

Po dodaniu stronki nie chciała od razu przejść akceptacji. W panelu nie wyświetlał się żaden bład natomiast na stronie był podlinkowany komunikato błędzie. Po kilkudziesięciu minutach w końcu udało się aktywować stronę.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja do tej pory tylko zauważyłem, że Admin (właściciel) nie odpowiada na pytania w tym wątku. Nie jest to zbyt zachęcające gdy nie można się dowiedzieć podstawowych rzeczy.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie na razie jakoś działa... miałem problemy przy instalacji... jakiś błąd w php i cała strona siadła ale już sobie poradziłem....

zacząłem testy... zobaczymy co z tego wyjdzie...

nio i admin mógłby się zacząć udzielać w wątku... ;)

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że bedzie działać o wiele lepiej niż poprzedni serwis www.seo.net.pl . Nie wiem czy ktoś korzystał ale trzeba było mieć szczęście żeby tam coś sprawdzić, tzn trzeba było się wbić w odpowiednią porę kiedy to system działał ;) . Liczę , że system będzie dobry (o dowolnej porze dnia), przynajmniej interfejs ma lepszy niż e-weblink.

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wszystko się zainstalowało, lata szybciutko, wszystko ładnie i miło :D

Zobaczymy, testy w toku :)

Przy próbie rejestracji też miałem błąd że mój e-mail jest już w bazie ;)

Okazało się że jestem już zarejestrowany ;) Dane przeniesione ze starego seo.net.pl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności