Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

akceptacja bez www ma wade, jak wiesz jak dodawac strony mozesz miec ich (punktow) 2 razy tyle niz w rzeczywistosci powinines miec a to jest juz oszukiwanie systemu

W tym systemie jak jest dodana domena.pl, to już nie można dodać abc.domena.pl.

Poza tym każdy system da się oszukać np. w weblinku można utworzyć www.abc.www.domena.pl czy we wszystkich systemach innych niż carramba można zainstalować system tylko na stronie głównej, bez podstron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

ale jesli dodasz najpierw subdomeny a pozniej domene główna to dostajesz punkty za subdomeny i pozniej za glowna bez www czyli dostaje sie 2 razy punkty i tu jest problem z mozliwoscia oszukiwania i tu powinniscie cos zrobic aby to poprawic lub wprowadzic ciut zmieniony zapis w regulaminie

kazdy system ludzie beda chcicieli oszukiwac :) niestety

fakt wada innych systemów jest ze mozna zainstalowac na glownej a ma sie punkty za wszystkie podstrony ale nie tylko carramba (nie korzystam akurat z tego) jak mowisz ma na to zabezpieczenie w Linkorn masz to samo nie instalujesz nie dostajesz punktów

inna rzecz czy w systemie dziala informacja o wygasajacych przelewach punktów??

Oferuje miejsce na kilku stronach internetowym, gdzie możesz umieścić:
BANERY REKLAMOWE
ARTYKUŁY PROMOCYJNE, REKLAMOWE, INFORMACYJNE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym systemie też userzy chcą by takich kwiatków nie było więc jak admin olewa sobie to i nie robi nic by to bardziej zabezpieczyć. Bo może nie umie. To niech przynajmniej userzy mu zgłaszają takie nadużycia, może przynajmniej będzie banował za takie rzeczy a jak kilka osób wyleci z banem to reszcie może się odechce oszukiwać tym bardziej jak sprzedaje punkty.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe ...

Zawsze mnie zastanawiała chęć rozwijania systemu przy jednoczesnym olewaniu starych błedów. Przykład livelink - w cholerę zepsutych starych rzeczy i ciągle jakieś nowości. Po co ? może naprawcie najpierw to co nie działa a potem się zajmiecie tzw ulepszeniami. To do wszystkich właścicieli SWL się tyczy.

Jeżeli wchodząc w szczegóły i samego seonet to nie widzę dla niego przyszłości jak będzie mógł go każdy walić po rogach. Po co się męczyć, tworzyć, indeksować i dodawać nowe strony jak można to samo zrobić kantem. Nie mówie że wszyscy ale 80% właśnie z tej drugiej opcji skorzysta idąc na łatwiznę. Co z tego że system starci moc ważne że przez te pare miesięcy kilka setek się wyrwie sprzedając punkty naiwnym.

Szkoda bo to dobry system ale jak właściciel nie będzie dbał o to to czeka go taki sam koniec jak inne systemy tego typu. Stracic coś szybko można ale odzyskać już nie tak łatwo. chyba wszyscy pamiętamy linkora gdzie właściciel kilka lat olewał jego i userów a potem były bezowocne próby przywrócenia jego pierwotnej świetności.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

old.seo.net.pl skończył swoj żywot tak jak było zapowiadano wcześniej.

Wydaje mi się, że seo.net.pl niedługo też zakończy swój żywot. W ogóle nie pilnujecie systemu i nie łatacie dziur. Jak było 301 zrobione przez ovh.org z www na bez www to żadna strona (z 10) nie wyleciała mi z systemu, czyli 90k punktów miałem za darmo. Koło 5 maja dostałem bana w goole na dwie strony (site 0, ale PR został), a system do dziś widzi site. Nie jestem przeciwnikiem systemu, bardzo się cieszyłem, że powstała alternatywa wobec weblinka, ale sądząc po działaniach adminów (właściwie to po braku działań) i ciągle malejącej cenie punktów system długo nie pociągnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności