Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

jak zapewne wiecie każdy system wymiany linków jest inny

zarówno pod względem budowy, działania jak i zarządzania nim.

Obrana przez nas strategia rozwoju to "wolność" użytkownika,

brak podziału na użytkowników lepszych i gorszych. Nikomu nie wmawiamy,

że jeżeli chce być Pozycjonerem przez duże P to musi za to płacić.

Nie mieszamy się do prywatnych interesów Użytkowników, nie staramy się ani

nie regulujemy cen punktów czy usuwamy im przelewów :)

Nie wmawiamy nikomu czy przy każdej możliwej okazji, że seonet to najlepszy bezkonkurencyjny system.

Prawdą jest, że "dobry system reklamy nie potrzebuje".

Pytacie dlaczego strony, które oszukują nie są natychmiast deaktywowane z systemu.

Przede wszystkim "lewe" punkty, o których wiemy nie stanowią więcej jak 1.5% całości,

systemowy zapas punktów jest w stanie pokryć o wiele większe straty.

Seonet jest stosunkowo młodym systemem - niedługo skończy 4 miesiące, a w pozycjonowaniu

jest to krótki okres czasu. Nie ukrywam, że zastanawia nas podejście użytkowników,

którzy celowo oszukują system - przecież w jakichkolwiek działaniach nawet i krótkoterminowych

(2 tygodnie) i tak stracą te punkty, jedyne co mogą zyskać to chwilową satysfakcję, nie wspominając

już o działaniach długoterminowych... jest to nic innego jak strzelanie sobie samemu w kolano.

Brak częstych wypowiedzi na forum spowodowane jest m. in. obraną strategią, o której wspomniałem

kilka wersów wyżej.

Tak długo jak seonet przynosi i będzie przynosić Użytkownikom i ich Klientom

wymierne korzyści biznesowe z dużym ROI system nie zginie.

Jako przykład mogę podać własne testy, i np.: strona systemu pozycjonowana na frazę "pozycjonowanie stron"

skacze sobie: top3 / top5 / top10, a czasem potrafi pojawić się w góry 2 strony. Skoki wynikają

z tego, że ponad 90% linków do strony to linki rotacyjne z seonetu. Ale przy takiej trudności frazy

nie ma się co dziwić.

Problem, z którego sobie zdajemy sprawę i cały czas nad nim pracujemy to sprawdzanie wyników w wyszukiwarce Google.

W chwili obecnej system pozycjonuje ponad 100,000 linków i sprawdzić dla wszystkich pozycje to nie lada wyzwanie

biorąc pod uwagę, że doba ma 86,400 sekund.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Co do sprawdzania pozycji to nie możecie wprowadzić jakiś ograniczeń jak w ewebie. Tam trzeba dać minimum 1000 punktów żeby był monitoring frazy. U was może to byc na przykład 500

Na pewno takie ograniczenie sprawi spadek ilości monitorowanych fraz, przez co znacznie usprawni działanie sytemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedługo też zakończy swój żywot
system ma się ku smutnemu końcu

Nieźle, ale system działa, nawet przy małym przyłożeniu punktów można zauważyć fajne skoki, więc przeżyje, nawet powiem więcej. Będzie duży :) z czasem oczywiście.

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Nie ukrywam, że zastanawia nas podejście użytkowników,

którzy celowo oszukują system - przecież w jakichkolwiek działaniach nawet i krótkoterminowych

(2 tygodnie) i tak stracą te punkty, jedyne co mogą zyskać to chwilową satysfakcję, nie wspominając

już o działaniach długoterminowych... jest to nic innego jak strzelanie sobie samemu w kolano.

Znam osoby, które nie oszukują krótkoterminowo tylko oszukują prawie od początku i mają pkt za free. I to nie małe ilości. Nie mówię tutaj już tylko o dodawaniu strony i usuwaniu zaraz skryptu. Ale zgodnie z Waszą zasadą po co mam mówić jak?

Opowiadaj bajki sobie lub kolegom. Nie mam zamiaru być robiony w głupa. Ja wyświetlam linki uczciwie, a 80% userów oszukuje i ma pkt za free (liczba strzelona sobie, przykładowa tak dla krupka :)). Oczywiście, to uderzą głównie w uczciwego usera, nie w Was. Ale na opinii i skuteczności Wam nie zależy....

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kob ale marudzisz

jezeli znasz ludzi (moze ich strony i byc moze ich nicki) to podaj to do adminow seo.netu napewno cie wynagrodza a i system bedzie ulepszony

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opowiadaj bajki sobie lub kolegom. Nie mam zamiaru być robiony w głupa. Ja wyświetlam linki uczciwie, a 80% userów oszukuje i ma pkt za free (liczba strzelona sobie, przykładowa tak dla krupka ;)). Oczywiście, to uderzą głównie w uczciwego usera, nie w Was. Ale na opinii i skuteczności Wam nie zależy....

Po co mówisz o czymś na co dostałeś odpowiedź. Wszystko się kiedyś kończy, a wątpie żeby ktoś się ucieszył gdy jego konto na seo necie nagle zostanie zbanowane i zablokują jego strony i ip. Owszem moze sobie isc do innego systemu, tylko jak juz lubi oszukiwać to i tam będzie szukał sposobu. Tak więc sam sobie w kolano strzela, bo o ile teraz jest ok, to zaraz sie to moze skonczyc.

Dać ludzią chociażby najmniejszy sposób na obejście regulaminu, to wykorzysta to każdy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież zawsze może założyć inne konto (login) i dodawać inne strony. Są ludzie, którzy wolą stracić 10x więcej czasu na jakąś pracę, byle tylko oszukać LUB zarobić parę złotych.

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oszukuję systemu i nie wiem jak jest z pilnowaniem oszustw, ale po wyzerowaniu site system nie zauważył tego po 12 dniach i to jest moim zdaniem "lekkie" przegięcie. To samo było z 301 na ovh, z weblinka poleciało wszystko po max 2 dniach a z seo net nic. Admni systemu mogli by się ustosunkować do takich konkretnych zarzutów, a nie pier**** coś, że są różne systemy oraz, że pilnują dziur.

System działa i owszem, strony się indeksują, pozycje rosną, ale pytanie co by było jak by był jeszcze lepiej pilnowany? Co jak by były uwzględniane propozycje użytkowników? Może system by wreszcie przebił e-weba...

Odnośnie monitoringu pozycji to dawno w tym wątku padały propozycje, żeby dać userom możliwość wyłączenia tego na wybranych zestawach linków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale może warto przeglądnąć kilka kont dziennie skąd pochodzą punkty i w razie jak są lewe albo ban na konto albo wyzerować te lewe pkt. Jak kilku sprzedających lewe punkty skończy w sądzie bo nie będą mogli ponowić przelewów to może innym się odechce oszukiwać. Przynajmniej w celu sprzedaży tych lewych punktów.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, fajna zabawka, ale tym z góry już się chyba znudziła i widzimy efekty tego.

Trochę i w tym racji. Krupka gdzieś wcięło a Xanowiec zawsze jak trzeba to odpowie.

Krupek działaj bo klientów tracisz ;).

Prawdą jest, że "dobry system reklamy nie potrzebuje".

No tu bym się sprzeczał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie ale może warto przeglądnąć kilka kont dziennie skąd pochodzą punkty i w razie jak są lewe albo ban na konto albo wyzerować te lewe pkt. Jak kilku sprzedających lewe punkty skończy w sądzie bo nie będą mogli ponowić przelewów to może innym się odechce oszukiwać. Przynajmniej w celu sprzedaży tych lewych punktów.

Wystarczy sprawdzać czy skrypt jest, czy linki się wyświetlają oraz site w google co 3 dni i by było git. A jeśli im mocy brakuje to można wyłączyć sprawdzanie pozycji dla wszystkich linków i zostawić możliwość włączenia sprawdzanie pozycji dla zestawu czy też linku. Bo po co mi informacja o pozycji jaką zajmuje link ze spamu na frazę hehindeksujesie.

Aaa, zapomniałbym. ;) I niech sprawdza czy pliki z linkami nie są czyszczone ;).

(L)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge dodac nowych stron.

wyskakuje takie cos:

fatal error: Call to undefined method SWLBot::getInternalURL() in /home/seonet/www/new/app/lib/SWLBot.class.php on line 301

edit:

co ma byc 1 czerwca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj jeszcze raz.

Pytanie do Krupka czy tam innego kogoś tam.

Dlaczego nie ma masowego dodawania stron na których chcemy zainstalować system.

Mam np. 600 domen i co mam z palca dodać?

E-weblink ma i chwała mu za to, więc moglibyście to wprowadzić.

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności