Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie nie , na punkty nie narzekam, ale ten ... widocznie w nocy serwer mial restart, czy tez pad, a tu nagle akurat przyszedl bot od Krupka i deaktywowal pare stronek zaplecza z 30-40k punktow. I aktywowac to teraz za nic w swiecie nie moge.

Co do masowo hurtowego dodania - zapowiadam wam, ze w cagu najblizszego czasu wszystkie normalne swl bede mieli opcje import - export w Exel,

jak to teraz ma Xann z Mkr. Xann zapatentue format "links.csv" i wszyscy bedziemy miec listy linkow tylko w tym formacie.

Laduesz "przesciradlo" exel z tysiacami linkow w 1 swl, a potem exportujesz importujesz we wszystkie inne.

A kto z swl nie wprowadzi export import linkow w exel, no to zostanie w tyle, prawda?

Nawet Microsoft zrozumiala ze lepej wspolpracowac z konkurencja, niz walczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dochodza maile rejestracyjne ? zapisalem około tygodnia temu sie na konto o2.pl i maila do dziś nie widać ani w spamie ani nigdzie.

Dzis zapisalem sie znowu ale na gmaila i maila też ani widać ani słychać...

Taki SWL a nawet zarejestrować się nie można, zawsze pisze wszystko ok, czekaj na maila.... do usranej śmierci sie nie doczekam, w żadnym innym SWL nie mam takich problemów z aktywacją konta.

Ktoś to naprawi?!?!?! albo na jakie maile dochodzą aktywujące maile ? skoro ani na google ani na tlena nie dochodzą tygodniami...

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma linkme do seonetu ?

Zwiedzaj multimedialnie TRÓJMIASTO z AUDIO PRZEWODNIKIEM - bądź indywidualny.

certyfikat energetyczny świadectwo energetyczne charakterystyka energetyczna

Tradycjonalne jak i modernistyczne DONICE doskonale się nadają do urozmaicenia mieszkania, miejsca pracy jak i ogrodowych zaciszy domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbanowaliście mi dzisiaj 14 domen + na dwuch domenach twierdzi system ze nie ma linków mimo że się one wyświetlają. nie dostałem w tej sprawie rzadnego maila co jest tego przyczyną. Czy to jest ta osławiona inteligencja systemu aby ludzi wprowadzać na minę ? Czy naprawdę tak ciężko zrobić automatyczne wysyłania maili za co ban jak ma każdy inny normalny system wymiany ? Dla mnie na tych zbanownych domenach stoją zwykłe normalne strony więc proszę o jakieś info co według was było tam nie tak.

I przestańcie olewać wreszcie swoich userów

ok już wszystko załatwoione :D Jak sie okazało z mailami jest problem jak są skrzynki na 02.pl to dla potomnych :tancze:

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann caly czas wprowadza nowe opcje - funkcje.

Czy ty, Pawle tez planujesz-serwujsz jakies (mile) niespodzianki w seo net?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xann caly czas wprowadza nowe opcje - funkcje.

Czy ty, Pawle tez planujesz-serwujsz jakies (mile) niespodzianki w seo net?

Ja mam nadzieję, że nie będzie nowych funkcji, tylko admini zajmą się najpierw naprawą błędów w systemie. Już 3 tygodnie dwa moje serwisy mają site 0 w google, a system twierdzi, że site jest "trochę" większy... No chyba, że to normalne, że system tak rzadko sprawdza site...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka nagonka na system, a Ja twierdzę iż system daje niezłego kopniaka.

I 100k w seo.net.pl jest lepsze niż 100k w e-weblinku.

Nie ujmując nic dla Towarzysza Xanna.

W seonecie jest o tyle lepiej, że strona nie musi mieć przed nazwą przedrostka www.

Przez to, że w e-weblinku trzeba mieć ten przedrostek, nie mam tam konta, gdyż pozycjonuję bez niego... Szkoda, że o tym nie pomyśleli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności