Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Taka nagonka na system, a Ja twierdzę iż system daje niezłego kopniaka.

I 100k w seo.net.pl jest lepsze niż 100k w e-weblinku.

Nie ujmując nic dla Towarzysza Xanna.

Osobiście mam podobne odczucie, a na pewno są dla mnie porównywalne. Jak dla mnie różnica w cenie punktów jest trochę na wyrost. Nie mniej jednak jeśli chodzi o indeksacją nowych stron to system jest trochę nieprzewidywalny. Raz potrafi na świeżej stronie w jeden dzień zaindeksować 100 stron, a innym razem przy tej samie liczbie punktów zajmuje mu to 2 tygodnie.

Pomyśl tylko co by było jak by bardziej pilnowali tego typu spraw co wcześniej opisałem? Może po prostu biorą mniej siły systemu dla siebie i ot cała przyczyna lepszych efektów. Kiedyś gdzieś tu była dyskusja między Krupkiem, a Szookiem na temat sposobu przydziału linków i wynikało z tego, że seonet ma mądrzejszy sposób rozdzielania linków między strony, a to też może mieć jakiś wpływ.

W seonecie jest o tyle lepiej, że strona nie musi mieć przed nazwą przedrostka www.

Przez to, że w e-weblinku trzeba mieć ten przedrostek, nie mam tam konta, gdyż pozycjonuję bez niego... Szkoda, że o tym nie pomyśleli.

To jest moim zdaniem wada. Na zaplecze można robić strony z www a normalne strony bez www. Dlaczego z www lepiej dla systemu Xann już setki razy wyjaśniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... Kiedyś gdzieś tu była dyskusja między Krupkiem, a Szookiem na temat sposobu przydziału linków i wynikało z tego, że seo net ma mądrzejszy sposób rozdzielania linków między strony, a to też może mieć jakiś wpływ.

No tu sie trochę mylisz, przeczytaj dyskusję ich jeszcze raz oraz zrób sobie test weś w seo necie postaw 20 linków po 1000 pkt i w eweblinku 20 linków po 1000 pkt a zobaczysz jak wielkie są różnice miedzy tymi systemami i to nie na korzyść seo neta.

Wyznacznikiem wartości systemu jest jego kurs, wystarczy poczytać działy handel na obu systemach, żeby zobaczyć ze seo net chodzi poniżej 100 a eweblink powyżej 350 po za tym o ile w dniu startu seo neta nie było widać różnicy to dziś widać ze są to dwa różne systemy podział jest widoczny.

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze seo net chodzi poniżej 100 a eweblink powyżej 350

chyba cos nie tak z tymi cenami

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyż pozycjonuję bez niego... Szkoda, że o tym nie pomyśleli.

Czy ty wiesz o czym piszesz chyba nie za bardzo.

z www czy bez to nie chodzi o strony pozycjonowane tylko o dodawanie stron do sytemu za które sa punkty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze seo net chodzi poniżej 100 a eweblink powyżej 350

chyba cos nie tak z tymi cenami

A carramba.net poniżej 50 zł. Cena nie jest wyznacznikiem jakości.

Z moich obserwacji wynika: E-weblink -> Carramba.net -> Seo.net.pl

E-weblink zawsze będzie najlepszy, bo administratorzy ciągle go ulepszają.

...

Jednak nie twierdzę, że cena poniżej 100 zł to odpowiednia dla seo.net.pl - powinna być w granicach 150-200 zł.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest moim zdaniem wada. Na zaplecze można robić strony z www a normalne strony bez www. Dlaczego z www lepiej dla systemu Xann już setki razy wyjaśniał.

Nie będę zmieniał adresu strony tylko dlatego że jakiś admin SWL sobie tak wymyślił.

Z systemów rotacyjnych seo.net.pl jest najlepszy.

A niektórzy piszą, że e-weblink lepszy, bo sprzedają punkty w e-weblinku :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seo.net.pl ma taką cenę za 100k punktów jaką powinien.

E-weblink powinien mieć taką samą, ale są TU ludzie tzw. wazeliniarze i klakierzy, których to opłaca Zdzisiek ze Szklarskiej Poręby.

I którzy sztucznie nabili cenę.

I proszę nie pisać w tym temacie o e-weblinku bo to temat Seo.net.pl zajefajnego systemu wymiany linków.

A e-weblink też fajny, ale ma własny temat to tam z tymi dyskusjami.

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I którzy sztucznie nabili cenę.

Dokładnie. 50% ceny punktów to robota admina i, jak to eufemistycznie określiłeś, jego klakierów robiących PR. Niestety krupek zapomniał o tym, że trzeba dziennie napisać tu kilka postów, żeby był spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety krupek zapomniał o tym, że trzeba dziennie napisać tu kilka postów, żeby był spokój.

Przypuszczam, że krupek pkt nie sprzedaje więc jemu to rybka.

Xann był cwany i jak to mówisz napisze na kilka postów na dzień, rzuci bana na dzień i jest spokój.

Powiedział że 100k warte jest 400złoty więc ludzie sprzedają za 200-300.

Jakby powiedział,że jest warte 150złoty to wolałbym nie wiedzieć za ile byłyby pkt eweb wyprzedawane ;)

Np przykładzie pana Wieliczko możemy idealnie zobaczyć, że gdy admin choć trochę się stara to:

a)system się rozwija

b)ma więcej zwolenników

c)większe korzyści mają pozycjonerzy korzystający z eweba

d)większe korzyści mają handlarze pkt eweb

e)większe korzyści ma sam Xann bo sprzedaje pkt z eweba.

Według mnie jest to w porządku. Admin olewa system=system podupada..

A niektórzy piszą, że e-weblink lepszy, bo sprzedają punkty w e-weblinku laugh.gif.

Żeby nie było ja nie sprzedaje pkt w eweblinku.

Według mnie seonet ceni się zbyt nisko.

W ogóle kto określił te ceny odnośnie sprzedaży pkt seonet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle kto określił te ceny odnośnie sprzedaży pkt seonet?

Rynek ;) skoro system ma opinię słabszego to cena musi być odpowiednio niższa, userzy mają po prostu wyrobioną taką świadomość: "najlepszy system weblink, seonet trochę gorszy jest". Zły marketing seonet ma i tyle :D. Na pozycjonowaniu to może Xman się do końca nie zna (wielokrotnie mu to niektórzy udowadniali na forum) ale na marketingu i biznesie zna się trochę lepiej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co takie bicie piany.

Cena dlatego tak jest ze na początku rynek był zarzucony ilością punktów. Większość tego co było w ewebie połączono do seonetu i była masa punktów na rynku. Były to można powiedzieć tak przy okazji punkty. Każdy chciał sprzedać i robił to za tyle ile mu oferowano. Oczywiście na cenę miał tez wpływ ilości domen w systemie.

Teraz widziałem już kilka razy ze ktoś sprzeda punkty prawie za grosze. Pisałem do tych osób ale jakoś obyło sie to bez odzewu. O czym to świadczy nie wiem.

Co do mocy i PR nie będę sie wypowiadał, bo tu musi mieć każdy swoje wypracowane zdanie i nie ze słyszenia czy tego co przeczyta ale z własnych testów. Tak myślę.

Co do oszustw i lewych punktów w systemie to nie wiem czy maiło to z tym związek ale w ostatnich dniach nagle zniknęło jakieś 2 k domen i około 7 mil site z seonetu. Zresztą jak ktoś gdzieś powiedział ze miasta Krupka dają mu jakieś 80 mil punktów, myślę ze to spory bufor i zapas punktów w systemie. Ile z tego jest wykorzystane nie wiem.

Jeszce jedno nikt już nie pamięta ze dopóki nie pojawił sie seonet to o takich funkcja jakie teraz ma eweb to można było wtedy pomarzyć. Nie zapominajcie tez o tym ze w jednym wszystko jest za free, a w drugim trzeba niewielką opłatę wnosić za pewne funkcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności