Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

W ogóle kto określił te ceny odnośnie sprzedaży pkt seonet?

Widać że nie znasz dobrze tych dwóch systemów że tak mówisz, pytasz dlaczego chińska podróbka jest tańsza od oryginału.

..... userzy mają po prostu wyrobioną taką świadomość: "najlepszy system weblink, seonet trochę gorszy jest". Zły marketing seonet ma i tyle :......

Jak myślisz ze dobrym marketingiem można sobie wyrobić opinie to jesteś beznadziejny, Ciebie jakoś Xann nie przekonał albo nie stać Cie na konto PRO, eBay też miał dobry marketing i mu za bardzo nie wyszło w Polsce.

Wystarczy przeczytać wątek seo neta żeby zobaczyć jaki to jest system. I dobrze Krupek powiedział ze e-weblink oddzielił ziarna od plew.

No i CzachaPL ma racje, jedyny plus seo neta to że wpłyną na mocny rozwój eweba.

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chcialbym zeby byly tylko systemu pokroju weblinka i seo netu wtedy kazdy by zyskal

Co do marketingu mysle ze w tej chwili ma wieksze znaczenie niz funkcjonalosc systemow (mnostwo jest jeszcze do zrobienia pod wzgledem uzytkownika i skutecznosci).

Co do cen to jasne ze mozna je okreslic na podstawie testow tylko jak narazie nikt sie z tym nie pofatygowal, oczywiscie przy cenie ma znaczenie rowniez PR.

Chcecie dobrego systemu? Nie ma nic a darmo niestety.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak najważniejsza jest skuteczność a ta cała otoczka jak dla mnie ma zerowe znaczenie. Funkcjonalność? Wystarczy, że mogę łatwo dodać stronę, dostać punkty, dodać linki i wiedzieć ile mam pobrań na dobę. A reszta to już w serp'ach wyjdzie:) Na ten moment wygląda na to (przynajmniej u mnie), że przy podobnej liczbie punktów lepsze rezultaty da seo.net. Ale jak będzie jutro nie wie nikt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do oszustw i lewych punktów w systemie to nie wiem czy maiło to z tym związek ale w ostatnich dniach nagle zniknęło jakieś 2 k domen i około 7 mil site z seonetu.

Bo byl w koncu update site - po wielu chyba tygodniach.

No i smieci tez pewnie powywalali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy podobnej liczbie punktów lepsze rezultaty da seo.net. Ale jak będzie jutro nie wie nikt

Prosze was 100 tys pkt w weblinku to nie to samo co 100 tys pkt w seonecie, tak samo 1 zl nie rowna sie 1 Euro.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z rozmów na forum wynika jednak, że praktycznie każdy podpina kilka systemów do każdej strony zaplecza. Oznacza to, że zdecydowana większość stron jest zarówno w e-W jak i SN. Skoro w tych dwóch systemach są te same strony, dlaczego nie maja działać tak samo?

Rozróżniacie lepsze i gorsze strony gdy podpinacie je do systemów? Do e-W lepsze, do SN gorsze? Pomijam LinkMe elite, gdzie tej oceny dokonuje ktoś innny.

Ile było gadania, że e-W przyjmuje wszystko jak leci, byle było zaindeksowane? Nagle się okazuje, że działa lepiej? W oparciu o te same śmietniki jak wszędzie? Dajcie spokój dywagacjom - przecież i tak większość z nas korzysta z większości systemów jakie mamy na rynku...

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Oznacza to, że zdecydowana większość stron jest zarówno w e-W jak i SN. Skoro w tych dwóch systemach są te same strony, dlaczego nie maja działać tak samo?

No nie zgodzę sie z tym do końca bo:

eweb: domeny: 25,085 | strony: 89,268,241

seonet: domen w systemie: 11 883 podstron: 100 767 147

Wiec jest jakaś już tu różnic.

Nie wiem dlaczego patrzycie na te systemy jak na dwa takie same. Wbrew pozorom nie sa takie same. Jeden moim zdaniem jest lepszy w jednej dziedzinie drugi działa lepiej w innej. Jakich to już nie powiem.

Jeden jest już na rynku rok a drugi jakieś 4 mc tu tez jest pewna różnica w działaniu i funkcjonowaniu.

Co do wartości punktów i skuteczności zliczania linków w obu systemach każdy może zrobić sobie prosty test:

Dać w ewebie i seonecie po 1k na frazę-data-seonet/eweb i poczekać z miesiac. Po miesiącu sprawdzić ile razy dana fraza został załapana przez googole z danego sytemu.

Oczywiście nie jest to żadna wykładnia, ale już jakiś obraz można mieć zarysowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak mówisz. Dziwi mnie, że ludzie potrafią wydać 300 zł za 1000 pkt e-weblinka, ale już nie dadzą 100 zł za seo.net.pl - skoro strony linkujące (dodane) w systemach są jednakowe w dużej większości.

A nie dziwi Cię dlaczego BMW z3 jest droższe od poloneza ? Przecież oba auta jadą 100km/h

Mam dla Ciebie taką zagadkę:

User z PIO sprzedaje

[sprzedam punkty] seo.net.pl 100k - 200zł - 30 dni cena do negocjacji max 1mln

[sprzedam punkty] e-weblink 100k - 300zł - 30 dni max 500k

Jak to jest ze w seo necie on ma prawie 1 mil pkt a w ewebie tylko 0,5 mil ??? na tym samym zapleczu ?

Z powodu spadku SITE punktów brak :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seo.net rulez i tyle.

Ale mój system w czerwcu będzie lepszy.

I nadal twierdzę że 100k w seo.net lepsze niż 100k w e-webie.

Ale e-web też kopie.

Ba nawet linkuj.pl działa :)

Koniec dyskusji, seo.net i e-web to prawie to samo.

Tyle, że seo.net ma lepszy algorytm.

A e-web lepszego pijarowca do bicia piany ot co .

gzzz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem oba systemy przy 100 k pkt - jak ktoś chce powiedzieć że oba mają taką samą moc to chyba nie testował.

Różnice znaczne w ilości domen akurat mogą wynikać także ze sposoby działania.

Dodając do seo neta domene domena.pl dodajesz ją z subdomenami.

Dodając do weblinka dodajesz osobno domeny z www - co zwiększa znacznie ilość domen

Ciągle pozostaje kwestia ilości faktycznych domen które są standardowo rejestrowane przez registrów.

Nie można raczej mówić o wspaniałym algorytmie skoro co 2 użytkownik wytyka błąd aktualizacji danych.

Weblink zyskał sporo dzieki marketingowi jak i temu ze Xann sie ogarnal i wprowadził wiele zmian.

Jak dla mnie seo net mial szanse ba nawet sam troche obserwowalem i liczylem na tą szanse - tzn że osłabi troche pozycje weblinka. Jednak dziś jak widać szansa zmarnowana a system przypomina mi Linkora którego jeszcze ktoś tam używa.

Wczoraj na ircu była prowadzona dyskusja ile osób montuje dwa systemy - ja twierdziłem że wiekszość - większosć twierdziła że tylko jeden z rotacyjnych. Tak więc jak widac tylko ułamek domen ma oba systemy.

Sumując - tylko ktoś kto nie może kupić pkt w weblinku kupuje pkt w seo necie i ew. zaplaci wiecej niz 100 zl za 100 k.

Z drugiej strony tez nie uwazam by punkty w weblinku byly wiecej warte niz 300 przy paczkach 100 k - powyzej to juz cena lekko naciągana :).

Jednak mimo to jest to 3 do 1 w stosunku do SEO Net a zapewnie nikt nie wydaje sobie o tak 3 razy wiecej, swiadczy to o tym ze jest mocniejszy. Pkt po 300 ciezko kupic a pkt seo neta po 100 mozna.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oparciu o te same śmietniki jak wszędzie?

Hmm, ja strony zapleczowe (katalogi stron, wikipedie itd.) dodaję do seo.net.pl + np: carramba.net, a pozycjonowane fora dyskusyjne, blogi lub portale dodaję do e-weblink. Myślę, że tak robi ~50% użytkowników.

...

Oczywiście nie twierdzę, że nie mam żadnych stron zapleczowych w e-weblinku.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W oparciu o te same śmietniki jak wszędzie?

pozycjonowane fora dyskusyjne, blogi lub portale dodaję do e-weblink. Myślę, że tak robi ~50% użytkowników.

Chyba 5% użytkowników. Aż mi się wierzyć nie chce w to co napisałeś. Dla mnie to po prostu głupota i marnowanie siły dobrych stron. Na żadnej porządnej stronie nigdy nie będę mieć żadnego zewnętrznego SWL. Czy to będzie seonet, weblik, czy inny pierun nie ma żadnego znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności