Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale mój system w czerwcu będzie lepszy.

Powodzenia moze moj tez niedlugo wyjdzie.

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj bym się zgodził ze stwierdzeniem. Dobre strony się pozycjonuje zapleczem a nie robi się z nich zaplecza.

Mozna ew. strzelić linka do czegoś równie wartościowego, pod systemy robi się zaplecze.

Strona pozycjonowana nigdy nie powinna być zapleczem systemu wymiany. Chyba że ktoś tak lubi.

Tak czy tak ja mam nadzieje ze Krupek tak latwo sie nie podda i podniesie jeszcze Seo neta, bo jak dla mnie to zbyt mało walki o rynek było. Spodziewalem sie po Krupku czegos znacznie lepszego i jakościowo i marketingowo. Tak więc jeszcze nie przesądzam ale może kilka negatywów ich zmobilizuje do działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zapewnie nikt nie wydaje sobie o tak 3 razy wiecej, swiadczy to o tym ze jest mocniejszy.

Nie no ten argument na rzecz mocy systemów po prostu mnie rozwala :rolleyes:. Wiem Szooku, że potrafisz napisać 5 akapiatów tekstu na poparcie tej tezy :). Ale mam nadzieję, że wyróżnienie tego zdania pozwoli niektórym się zastanaowić z jak "zaawansowaną" analizą mamy tu doczynienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walka o rynek trwa caly czas, tak naprawde niewiadomo czy czasami nie wyrosnie nagle spod ziemii jakis gigant dla Google'a

:]

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre strony się pozycjonuje zapleczem a nie robi się z nich zaplecza.

No ok, zgodzę się. Źle mnie zrozumieliście, ponieważ jako "dobre" strony chodziło mi w tym przypadku o "dobre dla mnie". Nie jestem programistą więc dla mnie dobrą stroną jest coś co dla innych jest przeciętne. A jeżeli forum dyskusyjne nie przynosi zysków to można zainstalować 1 lepszy SWL. Przynajmniej tak wydaje mi się.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MRTN zakupuje weblinka nie w paczkach po 100 k tylko czesto paczki wynoszą 500 K.

Jak sądzisz płace 3 razy więcej niż za SEO net tylko dlatego że lubie weblinka ?.

Kupiłem też pkt seo netu za 100 zł brutto/100 k - efekt marny. Gdyby był to zapewne kupiłbym poprostu 3 x tyle seo neta za tą samą kase i miał więcej powera.

Ja sie mrtn nie rozpisuje na temat dlaczego jest mocniejszy - tylko że skoro wydaje na coś pieniądze 3 razy większe to ma to uzasadnienie. Jakie i dlaczego to przecież nie będę wskazywał. Ja wole osobiście jak używają seo neta :D.

Porownałbym to Mrtn do tematu który jest Ci bliższy.

Jeżeli w Adwords zapłacisz 3 zł za klik a w np. Onet Boksach 1 zł za klik z czego -za 300 zł w Adwords bedziesz mial 100 wejsc w Onet 300 wejsc - a liczba konwersji w Adwords wyniesie 50 a w Onet np. 10 - to co jest bardziej opłacalne.

Tak samo sytuacja wygląda Seo Net vs Weblink z pkt mocy - wydając na jeden i drugi 300 zł zakup punktów cena rynkowa 300 /100 Weblink 300/300 Seo net - efekt w Weblinku uzyskujesz mocniejszy. Więc dla mnie cena zakupu mocy jest kluczowa a nie ilości pkt. Jak w Seo necie kupie za 300 zł taką ilosc pkt która dorówna 300 zł w weblinku to będzie to wtedy dla mnie taka sama moc. Bo ja nie oceniam mocy z pkt ile musialem dac pkt/ile domen podpiąć pod system - bo w zadnym z nich nawet 1 sztuki nie posiadam. Moc oceniam pod względem tego ile ona mnie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sądzisz płace 3 razy więcej niż za SEO net tylko dlatego że lubie weblinka ?.

Tak, tak sądzę.

Innych argumentów nie podałeś. Dziwna merytoryka odpowiedzi: "tak jest bo ja tak mówię".

A ja twierdzę, że zarówno SEO.NET jak i WEB LINK mają dokładnie takie same gówniane strony, na których średnia to min. 2-3 systemy a więszkość zasobów to domzy, teksty piosenek, opisy gg, katalogi i autoblogi. I że jak się wsadzi swoją stronę w dowolny system i wykorzysta wszystkie punkty to efekt z konieczności bedzie bardzo podobny. Ale na merytoryczne uzasadnienie nie liczę.

Ciekaw jestem jak uzasadnisz ten ciekawy przypadek:

W przypadku Twojej osoby przeżywam jakiś rozdwojenie osobowości - tz:

widzę 2 szoki (albo dwóch szoków)

Szook1: Taki co ma serwery duże łącza, ma skrypty (auto katalogi i inne ) i w ogóle wszystko, żeby sobie za 100 zł zrobić 10 000 000 podstron na 100 domenach i mieć choćby 10 000 000 pkt w dowolnym systemie.

Szook2: Kupuje linki - znaczy się nie ma zaplecza, albo mu się nie opłaca robić, albo jest to za trudne itp.

Taka niespójność logiczna ... czy wymyślisz jakieś uzasadnienie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Mrtn widzisz bo są tacy co się skupiają na tym by dodawać zaplecze do systemów a inni skupiają się na innego rodzaju zapleczu i wolą kupić pkt w systemie by mieć dodatkową moc.

Mrtn :D z ciekawostek powiem Ci że lada bliski czas będę miał dużo większe możliwości względem serwerów domen, ew. co się zmieni to tylko może fakt że zamiast pełen budżet przeznaczać na zakup punktów przeznacze go na zatrudnienie osoby która będzie operowała tymi narzędziami. Nadal jednak będę kupował pkt.

Argument jest wystarczający MRTN - Ekonomia - koszt pozyskania efektu czy jak tam wolisz ROI w weblinku jest lepszy niż w seo necie.

4poziom tu się nie ma z czego śmiać - wystarczy poprostu myśleć ekonomicznie.

4poziom :) podstawą każdego pozycjonera jest analiza konkurencji nawet tej na Adwordsie więc klikać należy ;).

Mrtn co do lubienia - gdybym robił to z symapatii do weblinka to kupowałbym pkt po 450-500 jak sobie wielu życzy. Jednak za tyle nie kupie. W tym momencie jak powyższe opłacalniejsze będzie stworzenie stanowiska chałupnika wyrobnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj Mrtn widzisz bo są tacy co się skupiają na tym by dodawać zaplecze do systemów a inni skupiają się na innego rodzaju zapleczu i wolą kupić pkt w systemie by mieć dodatkową moc.

Oczywiście możesz tak pisać, ale i tak ci nie wierzę. To tak jakby właściciel fermy krów kupował obornik :D. Ale możesz robić po swojemu. Już od lat zapowiadasz stworzenie coraz większej potęgi, sytemu, wielkiej "mocy", czegoś tam kolejnego jak na razie nic nie widać :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrtn Ty nie widzisz i dobrze :). Jak tak piszesz mam wrażenie że siedzisz w moim kompie ;) i wiesz co tu się dzieje. Ważne byś Ty miał potęge. O mój ogródek się nie martw. Ma się całkiem dobrze.

Jak to się mówi Mrtn na chleb mi nie dajesz to i w porfel mi nie zaglądaj :D .

Chcę to kupuje weblinka x 3, jak uwaząsz ze z sympatii Twoje prawo. Moje jest uważać jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jeżu. Ale ani ja ani mrtn sie nie obrazalismy tylko wymienialismy poglady. Skad taki pomysł :D?.

My wymieniamy swoje poglady na bazie wiedzy którą posiadamy względem swoich firm.

Ja tylko wyrazam opinie że mi się bardziej opłaca dać 300 za weblinka niż 100 zł za seo neta. Na mrtn i jego działanie nawet nie wypowiedziałem się w zadnym względzie bo i po co ?. A ze juz ludzie na PIO jedyne co potrafia gdy chca podwazyc czy sie to komus oplaca czy nie wchodza bezposrednio na to kto ma ile domen, jakie tam systemy to nie mój biznes :).

Jezu sam wiesz ze kazdy ma co robic jak i sam wiesz że kto jak kto ;) ale ja jestem daleki wydawac pieniadze z sympatii.

A tak juz wychodzac z wątku to jeżu zapisujcie się na it party ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności