Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

1pkt w eweblink=3 pkt w seonet

Może poprzesz swoje testy jakimiś liczbami, adresami stron, podaniem na jakich anchorach odbywały się testy, przez jaki czas.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
1pkt w eweblink=3 pkt w seonet

Może poprzesz swoje testy jakimiś liczbami, adresami stron, podaniem na jakich anchorach odbywały się testy, przez jaki czas.

Tu chyba chodziło o to, że to wynika to z wypowiedzi Szooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy za przeproszeniem pieprzycie... prawdy są 2. E-web jest dla tych co mają domeny z www, a ci którzy mają jakieś bez idą sobie do seo. W seo mogą sobie także pooszukiwac, o seo tak nie dbają i wogóle.

Jednak co by nie mówić, ja tam większej różnicy w kopie obu systemów nie widze. A te bajery xanna jakoś mi pozycji w góre nie podniosły. Seo net ma swoje wady każdy to wie, jednak wydaje mi się że wole kupić punkty właśnie tutaj, to moc podobna (moze minimalnie gorsza na seo) a cena 3 razy różna. Paranoja i dobry marketing xanna ktory sypie bajerkami.

I nie żebym mial cos do eweba bo jest poprostu lepszy, co nie zmienia faktu ze pkt kupować sie tam nie opłaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze krzepa że nie wiele wiesz o pozycjonowaniu, ale na początek jak jest to świerza domena daj 5k na projekt i daj 1000 pkt na domenę główną i po 500pkt na podstrony, z czasem ilość punktów zwiększaj i poczytaj w tym czasie topiki o pozycjonowaniu dla początkujących oraz inne odnośnie pozycjonowania systemami. Bana za przegięcie w linkach nie zarobisz ale możesz złapać filtry na pozycjonowane frazy co też nie jest miłe. Różnicuj anchory,

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zestawy powinny być obdzielone procentową ilością punktów? Uniknęlibyśmy sytuacji, że przy 100% wykorzystaniu punktów tracę np. 1 punkt i od razu cały pierwszy zestaw traci wszystkie punkty (np. 10 000).

"Szaleństwem jest chodzenie po ulicy z połówką melona na głowie i powtarzanie: Jestem chomikiem"

Dick Steele, Agent WD-40 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... przy 100% wykorzystaniu punktów tracę np. 1 punkt i od razu cały pierwszy zestaw traci wszystkie punkty (np. 10 000).

Też mi to przeszkadzało i skorzystałem z tzw. zestawu domyślnego - jeśli dasz tam ileś punktów i podstawisz jakieś linki (choćby do indeksacji), to przy utracie punktów odbiera je najpierw z domyślnego. I z 10K zostaje powiedzmy 6K i dalej się indeksuje. Złościło mnie, gdy (ostatnio) co dzień miałem 0 punktów w pierwszym zestawie, i X tysięcy czekających na przypisanie,

pozdrowienia

Dla tych, co lubią zdjęcia planet: Planety i ich zdjęcia, dla tych, co lubią katalogi stron: Podwójny katalog stron. Albo Idź do diabła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek jak jest to świerza domena daj 5k na projekt i daj 1000 pkt na domenę główną i po 500pkt na podstrony
Osobiscie dodałbym 0 punkty z systemu rotacyjnego do świerzą domeną - IMHO niebezpieszne.

I potem jak gielo napisał - dalbym np 200 róznych fraz do strony głównej i podstron - seo.net.pl nadaje się doskonale dla hurtowej podlinkowania.

Podstawa dla głownych fraz są dla mnie STAŁE linki - z SWL albo zaplecza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

od wczoraj mam niepoprawne hasło,login w systemie login: efekto od wczoraj próbuję się zalogowac na konto ale ktoś

zmienił mi hasło w systemie. Krupek pewnie to ty?? przyznaj sie. Nie wiem jak to sie stało bo podawałem adminom mój login z konta.

Kupiłem wczoraj punkty systemu przez użytkownika z forum optymalizacja.

Jestem zmieszany bo formularz na stronie seo.net nie działa wywala błedy w emailu,

pisanie na gg do krupa też nie odpisuje,

a telefon nie ma czasu rozmawiac. Czekam na odzew na emaila efectus@o2.pl lub gg, lub pw.

Jakby tak każdemu sie działo w systemie to nikt by tu nie był.

Straciłem konto ? Pieniądze? Na forum nie ma odzewu.

Proszę o kontakt.

Czuje sie zniechecony i oburzony postawą ;((

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności