Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kiedyś nie było seoneta i nie było walki o klienta i o domeny. Czy ja napisałem, ze teraz nie wygląda dobrze? Do czego piszesz, oświeć mnie bo wychodzi na to, ze 1k postów to właśnie takie wypowiedzi, rozumiem, site dla ulubionego forum, ale bez przesady.

Stawiając system i udostępniając opcję handlu dla użytkowników trzeba się liczyć z tym, ze jako taki support musi istnieć, inaczej system padnie bo nikt nie lubi być olewany, kupujący, sprzedający czy zwykły user z dwoma dmozikami i forum które pozycjonuje.

To jest niepoważne i trzeba o tym pisać, raz, żeby inni gotówki nie tracili, dwa, żeby administracja przemyślała co robi i przestała zajmować się platformą jakby to była zabawa. O rynek trzeba walczyć, gdzie ta szumnie zapowiadana inteligencja systemu? Kilka miesięcy zdaje się minęło.

Content is Dead.

Community is King Now

System wymiany linków stałych? Tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze jako taki support musi istnieć, inaczej system padnie bo nikt nie lubi być olewany,

a nie zauważyłeś, że od jakiś paru miesięcy system upada ?

Po prostu nie wiem co powiedzieć jak widzę piszących takie pierdoły. Upada od kilku miesięcy? Przecież system ma dopiero Parę miesięcy i raczej rośnie:). Chcesz się czepić to poszukaj konkretów - zawsze znajdziesz, ale takie głupoty drażnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Pomyślał ktoś z was że może admin nie ma chęci odpowiadać na wciąż te same pytania ? Może wolał się zająć czymś konkretnym jak np. poprawkami w systemie czy jakimiś większymi zmianami :)

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche niejasny jest dla mnie ten przelicznik, dokładnie ta część (x(*100))

w praktyce ile dostane za strone co ma site: 9.000 a ile dostane za strone co ma juz powyzej granicy 10k i ma site: 11.000 ?

mysle ze za site 9000 = 9000 pkt

ale za site 11.000 = 10.100pkt czy tylko 10.010pkt itp ? :)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności