Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

A co Krupek ma robić? Konkursy na bannery?

System ma moc i to się liczy, a Krupek cały czas sie nim zajmuje. Ostatnio do rana siedział i sprawdzał lewe PR w systemie.

Najlepiej jak zacznie pisać po 50 postów na PiO ... w każdym temacie. Wtedy będzie można uznać, że zajmuje się systemem :soczek:...

Nie bronie seo.netu czy coś podobnego. Tylko ocenianie po rozgłosie jest błędne...

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Nie bronie seo.netu czy coś podobnego. Tylko ocenianie po rozgłosie jest błędne...

Wreszcie ktoś coś mądrego napisał :( Ale nie ma co, Xanowiec dzięki PR-owi to ma trochę więcej małych użytkowników święcie przekonanych, że weblink jest najlepszy. No i wpadka z brakiem sprawdzania site się zdarzyła seonetowi...

A mówiąc, że krupek trochę olewa system maiłem na myśli wprowadzenie ograniczeń na sprawdzanie pozycji. Było tu wielokrotnie mówione, że teraz system niepotrzebnie sprawdza pozycje dla fraz typu "robmisite". Jak by nie sprawdzał takich głupich i niepotrzebnych fraz to by mógł częściej sprawdzać normalne. Na początku system sprawdzał pozycję raz na dzień-dwa, teraz raz na sześć dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak zacznie pisać po 50 postów na PiO ...
Nawet najlepsze usługi/towary nie będą kupowane jeżeli nie będzie o nich odpowiednio dużo informacji (się to reklama nazywa czy jakoś tak).

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak zacznie pisać po 50 postów na PiO ...
Nawet najlepsze usługi/towary nie będą kupowane jeżeli nie będzie o nich odpowiednio dużo informacji (się to reklama nazywa czy jakoś tak).

a najlepsza reklama to pantoflowa / szeptana ;) (patrz na ogromny sukces Google bez nakładu finansowego w typowe reklamy.....)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie Krupek nie pisze bo nie ma co napisać, nie sądze by w seo necie poleciało mniej, bo pewno bazuje na sporej cześci zaplecza które jest w weblinku.

Tez miałem nadzieje że seo net bedzie lekką konkurencją do weblinka, ba Xann ją tak odebrał i sporo namieszał przy weblinku idąć w dobrym kierunku.

Dziś chyba seo net można uznać już za system niszowy, używany raczej przez grupę znajomych, niż masowo używany system jak weblink.

Raczej nie są to już konkurujące ze sobą systemy, dośc sporo je już różni, spora przepaść.

Tak jak Irek napisał nawet dobre produkty wymagają reklamy, ale tu już nawet nie chodzi o reklamę.

Zapowiadało się całkiem ciekawie, super inteligencja bla bla itp itd ;) , super stanowiska product manager. itp itd :).

Xann nie uzywa dziwnych określeń stanowisk, nie mówi o super inteligencji systemu mimo to rozwija się dobrze.

Czyli seo net jak linkor trup który jeszcze sobie wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli seo net jak linkor trup który jeszcze sobie wisi.

Ja bym tak daleko w interpretacji nie szedl, system jest ok zawsze to jakas alternatywa dla innych, sa gorsze systemy trupy i jakos sobie radza, a co do weblinka to nie wiadomo co dadza nowe zmiany.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam w sumie jestem za konkurencja, bylbym nawet za tym by seo net mial mocniejsza pozycje, nie lubie dominacji.

Ba znam troche Krupka, to tez mnie zaskakuje fakt iz tak slabo sobie radza.

Moze moja opinia wynika tez z tego iż spodziewalem sie po nim czegos naprawde wielkiego, to tak juz jest. Gdyby to zrobil ziutek z podworka to pewno bym nawet nie czytal o tym postów, tutaj miałem większe oczekiwania bo znam autora możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie Twój post szook był zdecydowanie za bardzo stronniczy i mało obiektywny, nazywasz już zupełnie martwym kilku miesięczny SWL który na rynku i tak już odniósł spory sukces i nadal DZIAŁA, a zajrzyj w dział OGŁOSZENIA gdzie co kawałek wiele ludzi składa oferty na kupno punktów właśnie SEO.net.pl a nie e-weba obecnie, gdzie nadchodzą niewiadome zmiany, natomiast w SEO.net wiadomo jak działa i na czym się stoi...

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest stronniczy wierz mi ;). Obu autorów znam równie dobrze i mam poprostu pewne opinie, że nie przychylne temu czy tamtemu to już inna sprawa.

Co do zakupu punktów - pojawiają się od momentu jak nie można kupić punktów w weblinku. Bo jest wiekszy zbyt niż możliwośc sprzedaży.

Tutaj właśnie pierwsze miesiące mogą decydować o tym czy coś będzie popularne czy też nie - Weblink był rownie młody a zdobył wieksza popularnosc w tym czasie, ba seo net wszedl na rynek w momencie w ktorym weblink ten rynek ponownie pobudził.

Tak więc własnie po kilku miesiacach mozna osadzic czy cos wypaliło czy padło. Szansa dla seo neta jeszcze jest - ale musiałby weblink upaść, xann musiałby go zepsuć. Narazie ma dobra marke, jak nic nie zepsuje to seo net bedzie kolejnym systemem jak caramba itp, ktore sobie poprostu wiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szansa dla seo neta jeszcze jest - ale musiałby weblink upaść, xann musiałby go zepsuć.
Myślę że miejsce się znajdzie dla dwóch systemów, tylko trzeba o te miejsce powalczyć.

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałby weblink upaść, xann musiałby go zepsuć. Narazie ma dobra marke, jak nic nie zepsuje to seo net bedzie kolejnym systemem jak caramba itp, ktore sobie poprostu wiszą.

wszystko możliwe patrząc na bugi w nowym algorytmie e-weblinka który wchodzi w życie już za 3 dni ;) albo ten algo zabije e-weba albo go znowu tymczasowo wybije :)

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu ;) sie zgodze.

Nie tyle co bledy, ja bym to nazwal nie zawsze dobrym naliczaniem, w jednym przypadku dobrym w innym juz nie.

Kwestia tylko czy dla wiekszosci dobrym, jak tak to wszystko sie unormuje i bedzie ok.

Xann duzo zmienil algo z 1 propozycji. Wiec nadzieja jest ze ostateczny bedzie dobry i nic sie nie popsuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szook: Dziś chyba seo net można uznać już za system niszowy, używany raczej przez grupę znajomych, niż masowo używany system jak weblink.

no nie powiedziałbym tak, przeciez seo net ma 10tyś domen to prawie połowa zasobów eweblinka.

systemem niszowym mozna nazwac quicklink, carramba i inne wynalazki ostatnich 2 miesiecy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi domenami to jakos tak dziwnie jest w obu systemach.

Ciezko poznac faktyczna ilosc domen, w weblinku jest inaczej bo z www przez co dodaje sie osobno subdomeny ktore naliczane sa jako domeny w seo necie mozna raz tak a raz tak, wiec te dane w obu systemach napewno maja jakis procent bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności