Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak odzyskać halo gdy nie znam loginu??

Masz racje wymaganie loginu oraz adresu e-mail przy odzyskiwaniu hasła jest zbyt rygorystyczne.

Teraz wystarczy tylko podanie adresu e-mail.

przestało działać dodawanie linków zawierających przecinki.

Już działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witajcie,

na początku chciałbym podziękować za tak gorące przyjęcie serwisu.

Chcę Was powiedzieć, że właścicielem serwisu jest firma E-Kreator,

a Administratorem Viras.

Postaram się odpowiedzieć na Wasze pytania, FAQ w chwili obcecnej jest pisany.

Oczywiście tajemnicą jest nie jak sobie poradziliśmy z domenami www. Odpowiedź można znaleźć na

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbi%C3%B3r.

Jeżeli instalujemy system na domenie mojafajnadomena5.pl to linki muszą się wyświetlać na stronach:

*.mojafajnadomena5.pl/* analogicznie gdy instalujemy na www.mojafajnadomena5.pl to wówczas linki

muszą znajdować się na *.www.mojafajnadomena5.pl.

To rozwiązanie pozwala dodać domenę: mojafajnadomen5.pl i dodać do systemu np. wszystkie katalogi

lub każdy z osobna katalog1.mojafajnadomena5.pl, katalog2.mojafajnadomena5.pl, forum.mojafajnadomena5.pl

oraz www.mojafajnadomena5.pl.

Jak zauważył 5il3nt obecna wersja w stosunku do poprzedniej jest uboższa o raporty i wykresy,

które są testowane i w najbliższym czasie zostaną przywrócone.

Jeżeli chodzi o ekspansję na zagranicę na tym etapie nie chcę deklarować konkretnego terminu,

że dnia X czy Y ruszamy...

Dlaczego system został zatytułowany "inteligentny" wykażemy za około 3 miesiące.

Przypominanie haseł na podstawie loginu lub hasła właśnie jest implementowane w systemie.

Serdeczne podziękowania dla Michała, który uporządkował trochę temat. Mam nadzieję, że będą znajdowały

się tu same merytoryczne posty zarówno dobre jak i lepsze.

Jeżeli chodzi o "import" to chciałbym powiedzieć, że żadne dane nie były importowane tylko system narzędzi

SEO Tools został rozbudowany o nową funkcjonalność i obsługuje w chwili obecnej ponad 30,000 linków.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka wrażenia bardzo pozytywne, pobrań już sporo, czekać teraz tylko na efekty.

I jedynie co zauważyłem, to u mnie nie działają parametry wyświetlania linków, separator jak i klasa.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwoj na inne jezyki jest jak najbardziej wskazany i jak najbardziej oczekiwany

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co ja zobaczyłem to było to:

Fatal error: Call to undefined function: manoshowlinks() in /home/ble/ble/ble/index.php on line 197

Kod skopiowałem z pliku tekstowego

// Przykład bez parametrów (separator=' ', kodowanie utf-8)

include("seonet_xxx.php");

echo manoGetLinks(' ', 'utf-8');

// Przykład kodowanie iso-8859-2

include("seonet_xxx.php");

manoShowLinks(' ', 'iso-8859-2');

W tym pliku widze różne funcje dla różnych kodowań. Czy tak ma być?

Ale wkleiłem taką:

echo manoGetLinks(' ', 'iso-8859-2');

chyba tak powinno być poprawnie.

Tylko kiedy strona zostaje aktywowana? Po czym to mozna poznać?

Mi cały czas w panelu pisze "aktywuj"

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko kiedy strona zostaje aktywowana?

po kliknięciu w "aktywuj"... :D u mnie od razu złapało....

ale też miałem ten błąd... kod wrzucałem na stronkę opartą na joomli... działa tylko jak:

<?php include("seonet_f2bff6ef2777e82ad6dc1aa9a75efe81.php"); ?>

wkleję przed </head>

boxnaprezent.pl - wyjątkowe BOXy prezentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kliknięciu w "aktywuj"... :D u mnie od razu złapało....
No właśnie. U mnie chyba nie łapie :)

Tylko troche jestem zdezorientowany. Bo nie wiem ile razy mam w to klikać. Nie ma żadnych informacji. Czy dobrze, czy źle, czy mam czekać, jeżeli źle to co jest źle?

Na razie wiem tylko że dobry kod wkleiłem, bo tego też nie byłem pewny :)

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie, im więcej systemow, tym bardzej zyskamy my.

Chcialem zwrócić uwage na taki jeszcze ptrzyjemny szczegoł: kiedy masz malo czasu i masz dodać sporo linkow

(2-3-5 zestawów po 100 linków) w seo.net.pl, a masz malo czasu - no to system automatycznie domyslnie przydziela im średni priorytet "5"

A kiedy dodajesz 200-300-500 linków w weblinku - trzeba na każdy link priorytet recznie ustawić, a zaczekać dopuki stronka się przeladuje. ( a ajaksu nie ma)

a jak nie masz dziś tych 3 godzin czekać na przeladowanie strony weblinka 300 razy? No to olewasz, dodajesz za tydzień,

a za tydzień mądrala Krupek już ci z pare milionow razy linki twoje wyswietli. No to który system TEORETYCZNIE bardzej skuteczny?

(co nie znaczy że nie lubie weblinka, lubie i weblinka i Xanna :D , a - taki drobny szczegol - ile czasu oszczędza, nie? a proste? proste. )

i wiele jest takich przyjemnych drobnych miłych sercu szczegołów. To się nazywa - przyjazny system.

pies. offtop

a w porównaniu do innego systemu - linkme - jakaż to przyjemna radość - natychmiast dośtać punkty za własne strony.

w linkme ostatnio dodalem strone do elite, czekalem z 4-5 dni, dostałem maila że mam poprawić kodowanie,

a wchodze - widze stronka po 4-5 dniach dodana do slima. Nie wierze, ze linkme dziś może być skuteczny, przepraszam, ale - nie wierze.

pipies.

mam normalny przelicznik. Tak mnie przynajmnej się wydaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie..ja pisze o tym domyslnym pririorytecie w eweblinku od dawna i zero odzewu,..a szkoda bo to jest 2 minuty roboty przy kodzie (z czego 3/4 to szukanei odpowiedniej linijki w kodzie).

Przydaloby sie tez jakies proste api, nie musi byc zaden xml, wystarczy zwykla strona wyswietlajaca

np.

1)wynik dodania nowe linka: Ok - [identyfikator linku]

2)kasowanie podobnie :D podajemy identyfikator :)

3)zmiana pryriorytetu to wyslanie nowego pryriorytetu + identyfikator :)

4)Dodanie nowego serwisu - otrzymujemy identyfikator serwisu

5)kasowanie serwisu - podajemy identyfikator serwisu

Proste w imprelentacji (skopiowanie zywcem z juz istniejacych funkcji) a napewno bardzo cieszy(na poczatek nawet 1) i 2) starczy :) )

Mechanizm autoryzacji to albo podanie loginu i hasla albo jakiegos klucza (wraz z mozliwoscia wygenerowania nowego). Opcja z kluczem o wiele ciekawsza (moga powstac jakies dodatkowe narzedzia umozliwiajace dodawanie linkow a przy okazji nie ma zagrozenia utraty danych do konta).

To by bylo na tyle :)

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla znaku separatora. Czy go wstawisz w odpowiednie miejsce w kodzie czy nie, linki są tak samo wyświetlane

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności