Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

no ale na pewno jest to miażdżąca przewaga obu systemów względem ich "konkurencji" ?

przykłady:

system 1 domen w systemie: 169

system 2 Member sites: 1216

na pewno e-weblink ma teraz przewage nad seo net, ale nie uwazam, żeby seo.net był używany tylko przez grupkę znajomych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

seonet nie akceptuje tej samej domeny z www i bezwww więc nic nie ma zdublowane ;)

a co do ilości domen na e-webie to wiadomo, jak sam Xann przyznał że tam 80-85% to są same subdomeny które są naliczane jako domeny, podczas gdy w seo.net.pl można zakładać że jest więcej domen bo akceptuje bezwww więc mozna dodac od razu za 1 domeną wszystkie zasoby site

zauważ że seo.net jest młodszy od e-weba a ma na chwile obecną dużo więcej zasobów site, bo ma 75mln podczas gdy e-web leci ciągle w dół i ma już tylko 60mln

więc nie mów Szook że seo.net już umarł i jest używany tylko przez grupe adoratorów bo zbyt Cie cenie w tej branży żeby na takie słowa sie zgodzić :) hehe

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylverland nie wiem jak robi to seo net bo nie uzywam.

nie chodzilo mi o z www i bez www

tylko o dodanie najpierw www.subdomena.domena.pl

www.subdomena1.domena.pl

a nastepnie https://domena.pl

Sylverland roznice site wynikaja z podstawowego faktu ze seo net nie robi tak czesto aktualizacji.

Gdyby byla taka przewaga seo neta nad ewebem to i ich pozycje na rynku byly inne.

Nie powiedzialem adoratorow, tylko znajomych :).

Nie powiedziałem że umarł - jedynie że zaliczam go do grupy systemów jak linkor,caramba itp.

Nie odbieraj nawet tego jako ataku na seo net ;) - wrecz przeciwnie, podbijam wątek żeby pobudzić Krupka do działania.

Dla mnie nawet wskazane będzie jak Krupkowy system nabierac bedzie teraz przez wakacje obrotów - bo jak to się mówi :) gdzie 2 sie bije to 3 korzysta.

Dlatego jak najbardziej chciałbym wyrownania pozycji obu systemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak to jest, ale z tego co ludzie tu piszą to chyba właśnie seo.net robi częstsze aktualizacje niz e-web i dodatkowo każdemu mierzy zmiany pozycji fraz itp. w kontach podstawowych, ale nie wiem bo dopiero zaczne uzywac seo :)

dla nas lepiej by bylo jakby i seo i e-web szły do przodu bo to tylko dobrze dla nas, dla krupka i dla xanna, konkurencja to zawsze szybki rozwój

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko o dodanie najpierw www.subdomena.domena.pl

www.subdomena1.domena.pl

a nastepnie https://domena.pl

Spróbuj tak dodać domeny, powodzenia. Mi jakoś to nie wychodzi. Przed takimi oczywistościami system jest zabezpieczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zajadacz nie wiem czy to oczywistość.

Bo wychodzi że dodając alias dhkjfhkjf.home.pl djfhkshfkdj.az.pl wykluczasz pozostałe aliasy :) i domene główną operatora aliasu.

Nie sprawdzalem czy tak jest ale sprawdze czy jeden aliast wyklucza dodanie kolejnego - czyli dodawanie wielu subdomen i domeny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a widziałeś Eddy gdzies jakiś osąd ? - ja się wypowiadam w kwesti że system jest słaby względem weblinka - popularność.

A wątek domen to temat dodatkowy.

Jakbyś zauwazył Eddy ja sam napisałem że nie sprawdzałem - więc czytając to ze zrozumieniem można wywnioskować że w takim stwierdzeniu jest brak osądów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo wychodzi że dodając alias dhkjfhkjf.home.pl djfhkshfkdj.az.pl wykluczasz pozostałe aliasy :) i domene główną operatora aliasu.

Wykluczasz tylko domenę główną bez www. Z www wejdzie. Ale dodając domenę główną bez www wykluczysz wszystkie subdomeny (czy jak Ty to nazywasz aliasy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eddy tutaj tak, ale nijak to sie ma do kwestii mojego pytania subdomeny/aliasy byś twierdził że nie mam podstaw do takich

stwierdzen. Ja nie sugeruje Edyy ja stwierdzam, ale nie osądzam.

Więc niech bedzie że stwierdzam że pada - bo nic się w nim nie dzieje, site ktoś napisał że sprawdzany cześciej niż w weblinku, a z mojej wiedzy wynika że aktualizacje tego systemu są słabe.

Moc systemu mogę Eddy osądzić - testowałem 100 k pkt przez jeden miesiąc - mimo że wydałem 80 zł na te pkt, mogę powiedzieć że bez efektu.

Więc masz racje wydaje osąd - dla mnie to system bez mocy, uznaje go na równi z systemami linkor i caramba.

Ty z tym osądem zgadzać się nie musisz - ale nie mów że ja go nie mam prawa mieć :(

Dla mnie upadek systemu to moment w którym większość zapytanych osób odpowiada nie używam, wolę inny itp.

Dla Ciebie upadek to moment kiedy nie działa domena, projekt zostaje zamkniety.

Dlatego jedyne co to stwierdzam iż seo net jest tyle samo wart z pkt wizerunku i mocy co pozostałe niszowe, w branży którą ja znam nie jest zaliczany do systemów dominujących na rynku a o weblinku spokojnie można tak powiedzieć.

Dodam jeszcze, ludzie kupują pkt w Seo necie bo brak ich w weblinku na sprzedaż.

Ale to tak jak kupić sobie coś by cieszyć się że to jest, bo to coś jest bez efektów.

Powiesz że to osąd ok, mój prywatny osąd po zakupie pkt, testowaniu 1 msc i uznaniu iż pieniądze na te pkt lepiej było wydać na piwko ;).

----------

Zajadacz zgadza się - właśnie przetestowałem jak to wygląda - w sumie prawidłowo, muszę tylko przetestować abc.abc.abc.pl i inne kombinacje czy rozbiera poprawnie adres gdy subdomena jest 1.2.domena.pl chyba że masz jakiś zaindeksowany www działający z taką kombinajcą do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Zapomniałem, że wszędzie wsadzasz kij w mrowisko. :-P

Jednakże piszesz o nie działaniu systemu, co jest nieprawdą. Nie lubię po prostu jak ktoś wypacza rzeczywistość.

Nie wiem, czy wiesz, ale to własnie seo netem wybiłem dalailama.com na 2 pozycję i mimo, że już od miesiąca tego nie robię, to strona nadal jest w top10. Czyli działa i mam na to dowody.

Systemem można także ładnie indeksować strony, wystarczy kilka różnych anchorów po 400-500 pkt każdy.

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widocznie mamy inne doświadczenia.

Ja nie mowie że Twoje sa złe, Ty nie twierdź że moje.

Ja kupiłem sobie o tak raz dla testów z 2 msc temu 100 k pkt, bo często kupuje pkt. Nie było efektów to przestałem kupować.

Gdyby były to bym kupował nadal.

Zobacz dziwne to - Xann mi płaci po to ;) bym mogł kupować 5 razy droższe pkt weblinka o tak dla zabawy a nie dla skuteczności.

Wyrazam swoją opinie, Ty swoją i jest gites. Ja oceniam że to padło a Ty że rewelacja. Taka jest własnie wolnośc wyboru.

Mnie dziwi że ktoś kupuje pkt seo neta tylko dlatego że nie może kupić pkt Weblinka, to też przecież ma prawo mnie dziwić.

Ciebie ma prawo to nie dziwić.

Musisz szanować poglądy innych, bo ja szanuje Twoje :(

Eddy chcesz powiedziec że BL dla podanej domeny nalezy cały do seo neta

https://www.altavista.com/web/results?itag=...kgs=0&kls=0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szook rozpoczął kampanie "zatopić seoneta" i tyle.

Potem czytają te posty informatołki i powtarzają na prawo i lewo. :(

Szook nie zapominaj że jesteś w chook opiniotwórczy.

P.S.Trochę zaniepokoiłeś mnie że 100k daje tyle co nic bo zainwestowałem ostatnio w takie pkt.

Ludzie piszcie tu o pozytywach seo netu : 10 userów Vs szook to zawsze jakaś przeciwwaga bo inaczej zostanie Nam monopolista i obudzicie się z rączką w nocniczku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCN wrecz przeciwnie - nie zatopić - obudzić, wymusić działanie.

A co było tam w tym ###### :( bo filtr na PIO wprowadzili.

Wiesz na Xannie czesto takie działania wymuszałem ;) różnymi sposobami.

Mi upadek Seo neta jak wyzej pisałem nie jest wskazany, nie przepadam za dominacją.

Mimo to jednak wiem jak działa, wiem że coś jest z nim nie tak, a skoro już ma jakieś zaplecze to warto by to poprawić i zrobić by działało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności