Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Mi upadek Seo neta jak wyzej pisałem nie jest wskazany, nie przepadam za dominacją.

nie przepadasz za dominacją i siedzisz w koszulce największego dominatora IT w sieci :(

dla NAS WSZYSTKICH bardzo dobrze by byly 2 równorzędne dynamiczne SWLe, konkurencja jest zawsze dobra i ja nadal twierdzę że SEO.net.pl ma dużą moc i jak na tak krótki czas wiele osiągnął i jest na pewno wsrod dynamicznych SWL w ścisłej czołówce.

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bananowski nie sądze by tylko mi, myślę że skoro tyle osób wybiera weblinka to nie bez powodu.

Sylverand :( koszulka to upominek od firmy - to inna forma dominacji ;).

Jednak nie jestem za tym by był jeden system.

Mi naprawde pasuje żeby były dwa 50/50 rynku lub mininalne różnice z wielu a to wielu względów.

Sam wyżej pisałem, że mnie zaskakuje że seo net tak cienko idzie, szczeg. że znam Krupka, może to wynika z faktu iż to nie jest do konca jego produkt. Bo jego inwencje koderską miałem okazje poznać i coś mi tutaj nie pasuje to do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest przelicznik z waszych obserwacji punktów seo.net do eweblink ?

A co to niby za nowa teoria znowu

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez miałem nadzieje że seo net bedzie lekką konkurencją do weblinka, ba Xann ją tak odebrał i sporo namieszał przy weblinku idąć w dobrym kierunku.
Kurcze, nie znajdziecie szooka?

W wątku o e-weblinku pisze, że e-weblink już jest do xxxx i seo.net.pl lepszy?

I tu odwrotne - to szook na żywo - i to swojej metody reklamy sam sobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal twierdzę że SEO.net.pl ma dużą moc i jak na tak krótki czas wiele osiągnął i jest na pewno wsrod dynamicznych SWL w ścisłej czołówce.

Porównaj staty obu systemów. Liczyłem na znacznie więcej po seo.net.pl. Na samym początku byłem bardzo zadowolony, ale po pewnym czasie zacząłem być dość pesymistycznie nastawiony do tego systemu. Mam nadzieję jednak , że będę miał dwa systemy linków stałych dobre, dwa systemy rotacyjnych i będę miał kłopot z wyborem. Aktualnie żadnego kłopotu nie mam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTSEO - zwróć uwagę na czas, zmiany w algo.

Nie napisałem że weblink jest do xxxx tylko nowy algo a to różnica, jeżeli więcej osób postanowi minusy tego algo naduzywac to za 2 msc moze być zle

Obecnie przeprowadzam test porównania 2 systemów,

Test to dwie osobne nowe domeny, taka sama ilość pkt.

Jednak przy tej okazji zauwazyłem dość powazny błąd seo netu - 1 podstrona, w systemie nadany 1 anchor w systemie - emitowany jest 2 razy, czyli anchor,link,link,anchor,link - to troszkę źle wygląda i jest bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przeprowadzam test porównania 2 systemów,

Test to dwie osobne nowe domeny, taka sama ilość pkt.

Czy tu nie jest poważny błąd testu?? Jak sam pisałeś już gdzieś różnica moc rożne ceny za punkty.

To może seo neta trzeba by trochę więcej dać ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czacha nie, nie właśnie chcę tyle samo pkt by wyliczyć koszt pozyskania 1BL wg. Y i ilości fraz odnajdowanych w Google.

Jeżeli np. przyjmiemy że koszt SEO NET to 300 zl max i WEBLINk 500 zł max - 100 tys pkt

a ilosc np. pozyskanego BL wyniesie w obu systemach tyle samo - to wyliczymy koszt uzyskania BL dla poszczególnych systemów.

Wynikiem testu nie ma być koszt zakupu pkt a jedynie koszt pozyskania 1 BL wg Y!, ilosci linkow wg Y z unikalnych domen, odpytan dla unikatowych fraz.

Dlatego też test dotyczy tej samej ilości pkt, by ocenić ile możemy uzyskac BL za 10 k pkt, a już cena jest tak indywidualna że kazdy sam decyduje za ile kupuje pkt.

Np. ktos kupi seo neta za 300 i ktos weba za 300, ktos kupi seo neta za 100 a ktos za 500.

Dlatego bedzie mozna wywnioskowac ktory system jaki generuje koszt w pozyskaniu 1 back linka - bo przeciez o to chodzi.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeby nie bylo iz poza wątkiem.

Prosze ew. jak ktoś wypowie sie nie majac nic do powiedzenia o Seo necie o przeniesienie.

Po przeprowadzonym tescie SEO NETU VS Weblink znaczna przewagę osiagnal Seo net.

Wyniki dla Weblink.

https://www.google.pl/search?sourceid=navcl...q=weblink30days

Domena robiona weblinkiem prawdopodobnie dostala bana bo raz jest a raz nie - www.it-szczecin.eu

Wyniki dla Seo net

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...t30days&lr=

Ps.

Dla modów - post zgodny z tematem Seo netu na temat przeprowadzonego testu. Jak chcecie przenosic to ew. zbedne posty nie majace nic do tematu Seo netu. Mam nadzieje ze nadgorliwy mod bedzie kasowal wszystkie :zeby: posty nie dotyczace SEO netu :) - nie zawierajace istotnych informacji, jak rownierz przemoderuje dzial Weblinka kasujac posty na temat webicities ktore maja mniejszy zwiazek z weblinkiem niz sam test seo netu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla modów - post zgodny z tematem Seo netu na temat przeprowadzonego testu. Jak chcecie przenosic to ew. zbedne posty nie majace nic do tematu Seo netu.
O ile sam nie zaczniesz kolejnych przepychanek słownych w tym temacie to tak bedzie :zeby:

Nie znam się na pozycjonowaniu, ja tu tylko zużywam transfer i miejsce w sql.

Roman Kluska ujawnia: nadchodzi INFLACYJNY ARMAGEDON!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności