Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeprowadzonym tescie SEO NETU VS Weblink znaczna przewagę osiagnal Seo net.

Wyniki dla Weblink.

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr=

Domena robiona weblinkiem prawdopodobnie dostala bana bo raz jest a raz nie - www.it-szczecin.eu

Wyniki dla Seo net

https://www.google.pl/search?hl=pl&sugg...=Szukaj&lr=

Wyniki 1 - 10 spośród około 4,920 dla zapytania "weblink30days"

Wyniki 1 - 10 spośród około 2,320 dla zapytania "seonet30days"

Szook nie sądzisz ze pisząc Po przeprowadzonym tescie SEO NETU VS Weblink znaczna przewagę osiagnal Seo net. wprowadzasz ludzi w błąd ???? :zeby:

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

a prosze Was bardzo - dane z różnych DC

seonet30days

min: 3140

max: 4810

mediana: 4800

średnia: 4564

weblink30days

min: 3110

max: 4910

mediana: 4910

srednia: 4572

jak dla mnie się wyrównało. tak jak mowi @szook - frazy są jawne i nie wiadomo czy nikt sobie nie podlinkowałem by wyjść na tym lepiej.

też mnie ciekawi ten test więc chyba też zrobię z badaniem historii BL codziennie - zobaczymy co z tego wyjdzie

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też obecnie test uważam za mało wynikowy.

Rozpoczałem nastepny z 2 ukrytych kont by admini nie mogli rozpoznać ani jeden ani drugi :zeby:.

Sam jestem ciekaw co z tego wyjdzie po miesiącu.

Jednak stanowczo zabieram sie za testy mocy Seo neta, nawet jezeli jest slabszy to minimalnie wiec warto taka alternatywe rozwazyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te testy niczego nie dowodzą szook. weź dowal 100k na frazę np. odchudzanie na jedną stronę z eweba i 100k na tą samą frazę z seoneta i zobaczymy co się znajdzie wyżej. Gówniane frazy to se i możesz katalogami wypozycjonować, czy to znaczy że systemy są zbędne ? chyba nie

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gielo to tez nic nie powie, bo musialbym miec gwarancje ze obie domeny są równej mocy i tysiace innych czynników.

Ale oczywiscie test mocy tez sprawdza na wymyslona fraze zrobie obie i zobacze ktora jest wyzej, robiona webem czy seo netem - tyle ze fraza wymyslona zeby syfu nie bylo.

A co do testu pokazuje ile seo net dal linkow i na jakich domenach, odkrywa Ci to, jak przeanalizujesz domeny mozna wydedukowac jaka moga miec moc - zaplecza w systemach sa podobne wiec nie widze powodu by przy tej samej ilosci linkow z takiej samej ilosc np. domen moce mialy sie roznic.

No ja nie przekonuje :zeby: - ja test seo netu zrobilem dla siebie i sie nim poprostu dziele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie tak jak mowi @gielo i @szook - te testy osobno nic nie znaczą

za jakiś tydzień/dwa zrobię dwa równoległe testy - na BL i pozycje na konkretną frazę.

dwa konta, nowa domena, linkowanie subdomen - taki test po 30 dniach powinien już coś pokazywać

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przeczytałem sobie cały temat i mam takie podstawowe pytanka, ponieważ dzisiaj zacząłem zabawę z seo.net.pl. Chcę pozycjonować dwie domeny. W zakładce "Moje linki" ile mam optymalnie dodać różnych Anchorów dla jednej domeny? Czy kierować na główną domenę, czy również na subdomeny? :rolleyes: Z góry dziękuję za te informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności