Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam już sił dziś przegrzebywać się przez cały temat w poszukiwaniu odpowiedzi, a support milczy od kilku dni. Problem: podpiąłem subdomenę kilka tygodni temu, wszystko ładnie pięknie działało, a tu nagle pewnego dnia zaglądam i brak autoryzacji. No to chce zautoryzować i kicha, zaglądam na stronę, system jest, przeglądam pliki, wszystko ok :/ Skasowałem pliki instalacyjne systemu, wgrałem raz jeszcze i dalej echo. Jakaś rada ?

02-468x90.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
jak wgrywasz system na stronę nie podpinając jej od razu, to się narażasz że ktoś cię wyłapie i sobie doda do panelu.

Wątpię by o to chodziło, bo strona jest zaindeksowana w google raptem kilka dni, nigdzie o niej nic nie wspominałem, oglądalność 0, a aktywować ją próbowałem zaraz po dodaniu skryptu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

admin ma to wszystko w d* takie mam wrażenie. nie wiem co Wam się podoba w tym systemie, ale support jest żalośny - tak, tak.

forum leży, maile nie dochodzą do adminów.

oficjalny apel do właściciela - jeżeli nie dajesz rady to się do tego przyznaj i nie marnuj potencjału. przekaż system np. komuś (zgłaszam się na ochotnika) w dzierżawę i niech się rozwija, bo to co się dzieje to szkoda szłów

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

giker po moich slowach suppor wrócił z wakacji i zaczął dyskusję w ciągu 10 minut na gg (sami znaleźli ;) )

rozmowa zeszła do tego, ze jestem n00b, mam pewnie 15 lat, a system wszystkim działa, a ja oszukuję ;)

forum seo.net'a jest od tego, żeby szukać nr gg do Krupk'a, a nie do pisania postów - nauczcie się szukać ;)

dobra i zła wiadomośc - akceptacja stron zostanie sprawdzona i na koniec miesiąca MOŻE naprawiona.

@Krupek: sory, że podaje info z naszej 'rozmowy', ale uznałem że moim moralnym obowiązkiem jest być łączniekiem pomiędzy supportem seo.net'a a użytkownikami ;)

P.S. system ma się dobrze, użytwkonicy są zadowoloni i nie chcą oddać go w moje władanie ;)

@giker: przykro mi - jesteś w 2% któremu coś nie działa - dla Ciebie nie ma już czasu

Budowanie bazy do ScrapeBox'a nigdy nie było jeszcze tak szybkie i tak tanie!

Rabat dla użytkowników PiO!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności