Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
wogule
...
Troche dziwnie ze pojawia sie nowa funkcjonalnosc i ani slowa o jej zastosowaniu.

A jest jest nowa funkcjonalność? Możesz zainstalować system dla linków stałych? Nie! Poczekaj na to i wtedy szukaj informacji o nowej funkcji na oficjalnym forum.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jest jest nowa funkcjonalność? Możesz zainstalować system dla linków stałych? Nie! Poczekaj na to i wtedy szukaj informacji o nowej funkcji na oficjalnym forum.

Chyba nie do konca mnie zrozumiales, nadmienilem ze wprowadzajac nowa funkcjonalnosc, ktora najwyrazniej sie pojawia i jest w jakims stopniu widoczna w systemie dla uzytkownikow powinno sie udostepnic jakakolwiek informacje.

Przykladem dobrej komunikacji jest e-weblink gdzie kazda nowa funkcjonalnosc jest najpierw ogloszona, a nastepnie wprowadzona (z roznym skutkiem bo nie obylo sie rowniez bez bledow). Chwali sie ze pojawiaja sie nowe funkcje ale czemu jest to robione tak chaotycznie z punktu widzenia uzytkownikow.

Mam nadzieje ze teraz napisalem jasniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaśniej :) Krupek już na samym początku napisał, że nie będzie robił tego co xann - marketing ponad wszystko. Będą siedzieć cicho i robić to co powinni. I tak jest. Na forum mało aktywni, ale mocy systemu nie zaprzeczysz.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krupek mało gada, a dużo robi dla SEO :) system się bardzo szybko rozwija, a teraz zauważyłem że dodane zostały opcje na "STAŁE LINKI" z przypisaniem mocy, linków i czasu itp. dla każdego stałego linka.

mam nadzieje ze serce SEO, czyli linki dynamiczne nic na tym dodatku nie stracą :D

wszystko idzie ładnie na SEO :) o jedno Was tylko prosze, nie róbcie takiego błędu jak e-weblink z tym pompowaniem danych z Yahoo! które ma 0,000001% rynku w Polsce .....to naprawdę zła droga i mam nadzieje ze SEO z punktami sie nie zmieni i nie będzie drugim e-webem z Yahoo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te linki stałe chyba jeszcze nie działają, sprawdzałem już na istniejących wpisach i na nowo tworzonych :D

edit:

przy okazji, co w seo necie oznacza "link stały", pytam, bo co system to inna definicja :]

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

osoby, które miały problemy z aktywacją stron, proszę niech sprawdzą czy po usunięciu i ponownym dodaniu strony jest ona aktywna.

Odnośne linków stałych dzisiaj dokładnie opiszemy na czym to wszystko polega.

pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie mogę zainstalować systemu (hosting neteasy.pl). Pojawia się błąd i nie mogę aktywować serwisu. Mam już kilka starych stron podpiętych ale nowych od jakiegoś czasu nie mogę podpiąć. Proszę o pomoc. PS: Chmody i instalację mam na 99,9% dobrze.

Jestem jaki jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System ma jakiś pad. Wczoraj wieczorem wrzuciłem stronę na indeksację (20k na zestaw, po 2k na subdomenę) i mam od 4 do 9 pobrań, co biorąc pod uwagę, że minęło jakieś 9-10 godzin nie jest normalne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na ovh pokazuje się błąd na zainstalowanych już stronach:

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/[..].php on line 1

Warning: fsockopen() [function.fsockopen]: unable to connect to https://g.seo.net.pl:80 in /home/[..].php on line 1

i z tego co widzę nie tylko u mnie. Czy w ovh wycięli na dns adres g.seo.net.pl?

logosc.png

Nowa odsłona systemu!!! --- Radek Kubera na G+.--- Mój blog: radek.kubera.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności