Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Viras jako admin systemu zapytam się Ciebie, próba kontaktu telefonicznego z firmą odpowiedzialną nie przyniosła efektu.

Jakaś miła Pani z Biura Rachunkowego powiedziała - teraz nie ma tego Pana.

Rozwiej moje wątpliwości:

Otrzymałem korespondencją handlową na którą nie wyraziłem zgody.

Następnie zapisy w regulaminie oczywiście którego nigdy nie akceptowałem.

2. Rejestracja jest jednoznaczna: a)Z akceptacją Regulaminu, b)Zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez Usługodawcę, c)Zgodą na otrzymywanie informacji handlowej od Usługodawcy, jego partnerów handlowych.

O innych pkt regulaminu nie wspominam - Regulamin nie jest prawem (obawiam się że będziecie musieli go dostosować)

Polecam zadzwonić do GIODO - w jakich wypadkach i w jaki sposób można przetwarzać dane osobowe - pkt regulaminu ma mało wspólnego z zastosowaniem prawnym. Oczywiście ciągle chciałbym byś jako administrator - zabezpieczył moją zgodę na otrzymywanie informacji handlowej z Waszego systemu.

Zgłosiłem do Was to na meila - jako RE - jednak bez odezwe, dzwoniłem do podanej firmy, brak osoby odpowiedzialnej za serwis. Więc piszę tutaj i licze że jakoś się ustosunkujesz co do przesyłania informacji handlowej pocztą elektroniczną.

Pozdrawiam

Mariusz

Post przywrócony a kolejny skasowany - Michal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witaj Mariuszu,

w temacie wypowiem się ja, jako, że traktując Cie jako serdecznego kolegę,

osobę o dużej i wszechstronnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, zaprosiłem do

testów nowego systemu.

Prawdą jest, że zarejestrowałeś się w serwisie w wersji beta, która była mocno okrojona,

nie wymagała potwierdzeń przy rejestracji email i miała małą funckjonalność w stosunku

do wersji obecnej.

Pisząc wczoraj o korzystaniu z systemu stwierdziłeś, że "ma małą moc" :-).

Dodatkowo korzystałeś z serwisu po oficjalnej premierze, nie poprosiłeś o skasowanie konta

ze względu na to, że regulamin może Ci nie odpowiadać.

Informację email dostałeś na podane konto przy rejestracji jak każdy użytkownik serwisu.

Nie odpiszę już więcej na Twoje zaczepki (czas wolę spożytkować na rozwój i rozbudowę

nowej platformy), a cały dyskurs w razie zaistniałej potrzeby proszę

kontynuuj tutaj: https://www.forum.optymalizacja.com/index.php?showtopic=46368

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OFFTOP

Pawle, oczywiście jak będzie jakaś nowa afera to napewno tam napisze.

/OFFTOP

Odniosłem się do regulaminu - co już z aferami ma mniej wspólnego.

Żeby nie oftopować - testowałem na innej domenie. Więc nie uznawałem że w wersji finalnej dotyczącej innej domeny, do tego wprowadzając jakieś zapisy o przesyłkach handlowych - wypada się zapytać uzytkowników czy wyrażają zgodę na przesyłanie ofert handlowych drogą elektronicznych.

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze wreszcie zostanie wprowadzony jakis modyfikator punktow za ILOSC LINKOW WYCHODZACYCH

bo jak wiadomo daje to pole do naduzyc

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rozwiązanie pozwala dodać domenę: mojafajnadomen5.pl i dodać do systemu np. wszystkie katalogi lub każdy z osobna katalog1.mojafajnadomena5.pl, katalog2.mojafajnadomena5.pl, forum.mojafajnadomena5.pl oraz www.mojafajnadomena5.pl.
To nie są katalogi tylko subdomeny.

Chciałem dodać strone na katalogu:

www.mojafajnadomena.pl/katalog/

a system obcina wszysko za koncówką .pl

Mam problem z odpaleniem systemu. Więc zrobiłem specjalnie dla testu systemu jeden plik index.php

I jest problem z samym umiejscowieniem na serwerze tego pliku aby system go przyjął (w katalogu nie przyjmie). W takim przypadku musze tworzyć specjanie nową subdomenę :(

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw marudziłem, ale czas zobaczyć co to za system :(. przeznaczyłem 400k na jedna stronę (chodzi o indeksacje) ... jak kiedyś testowałem e-weblink (200k) to w ciągu kilkunastu godzin zaindeksowało się ok 2k

edit: Po godzinie czasu jest już 1000 pobrań

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne Brad napisał: "Przysłużyć się nowemu systemowi";) Napisze troche o instalacji w seo.net.pl

Tu - raz jeden jedyny pobieramy skrypt. 2 pliczki i pusty folder seonet_...

Kazdy użytkownik ma swóją unikalną nazwe pliku, ale ona pasuje na wszystkie strony, które dodam, do systemu.

Taki system pozwala się spodziewać, że Szook lub inny Hehe nie poda za tydzień liste stron z systemu. (chyba że upije Krupka)

Cała instalacja - kopiowanie 2 plików i pustego foldera na serwer i nadanie foderowi chmod 666.

Porownajmy teraz proces instalacji w seo.net.pl z każdym innym swl. Wszyscy chwalą linkme na przykład.

Dajmy na to że jesteśmy seo szaraczkami, nie marzymy o haslach rzędu "opony, Turcja, mp3, nieruchomości"

Mamy skromne ambicje, małe zaplecze tematyczne i troche pokarmu do systemów.

Marne 100 qlwebów, 200 opisów gg i 300 dmozów. Otóz co trzeba zrobić w linkme żeby dodać 200 opisów gg?

Najpierw się pogodzić że linkme bardzo i to bardzo muli.

Potem trzeba wejść do dlału dodaj.

Potem trzeba dodać 200 stron, 200 razy zaznaczyć guzik slim, no bo do elite raczej stron nie przejmuja.

Potem trzeba wejść do działu Strony Slim.

Potem trzeba znalezć na jakieś 20-30 podstronie nowo dodane swoje opisy gg.

Potem trzeba 200 razy klinknąc w 200 nowo dodanych stron.

Potem trzeba 200 razy klinknąc w guzik Instalacja.

Potem trzeba 200 razy pobrać 200 róznych install zestawów LinkMe 1.6.

W każdym zetawie są 3 pliki + plik readme. Trzeba 200 razy zaladowąć te 4 pliki na serwer i 400 razy zmienić chmod

(i 400 razy nie pomylić pliki, ktorym trzeba ten chmod zmienić)

Potem trzeba 200 razy wejśc w dzial "Ustawienia ogólne"

Potem trzeba 200 razy kliknąc "Sprawdź instalację"

Potem trzeba poczekać z 4-5 dni, aż admin uzna, ze strona jest godna

Potem trzeba napisać na PIO, że linkme jest najbardzej skuteczny ze wszystkich systemów.

W innych systemach nie zawsze instalacja jest lepsza.

Naprzyklad w livelink dla 200 opisów gg trzeba pobrać 600 pliczków osobno.

W linkme chociaż paczuszka z plikami a w ll - 3 pliki osobno.

a dalej - w ll - tosamo co w linkme.

No to ktory system jest bardzej przyjazny dla użytkownika?

Edit: Przepraszam, kompletnie zapomnialem że w linkme trzeba jeszcze 200 razy wybrać kategorie, 200 zmienić kodowanie strony jesli nie pasuje

(u mnie często nie pasuje) - i 200 razy zmienić linki na boksy i 200 razy ustawić ilośc linków jesli nie pasuje 5. Ale to już tak ... drobiazgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy przyznawaniu punktów dla strony wyskakuje

Warning: unlink(/home/seonet/www/new/var/session//mano_session_ClvTpF9Gy9YfroPbnJU30fdTxZaUVr7Q) [function.unlink]: No such file or directory in /home/seonet/www/new/sys/lib/Session.class.php on line 63

Warning: fopen(/home/seonet/www/new/var/session//mano_session_ClvTpF9Gy9YfroPbnJU30fdTxZaUVr7Q) [function.fopen]: failed to open stream: File exists in /home/seonet/www/new/sys/lib/Session.class.php on line 65

Warning: fwrite(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/seonet/www/new/sys/lib/Session.class.php on line 66

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/seonet/www/new/sys/lib/Session.class.php on line 67

A i jeszcze jedno: nie mogę dodać linku do podstrony.

Monitorowanie raportów giełdowych raporty gpw akcje giełda GPW, NewConnect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności