Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hehe - Szook - nie przypisujesz sobie za dużo ? :jezyk1:

Aż tak szkodliwy to nie jesteś.

Może wina leży po stronie Beta-testerów.

Teraz rozwija się wątek i patrzą wprowadzić sporo nowych zmian by system był "The Best".

Sam znalazłem z 4-Bugi w okresie testu, więc na pewno znajdą się i kolejne.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zebol ja bym nawet nie chciał się bawić - jawnie, to nie jest opłacalne. Nauczyłem się po poprzednim systemie że dziur się nie ujawnia tylko wykorzystuje, bo ujawnianie konczy się jakaś aferą.

Narazie to seria przelewow i refererow lata, polecenia poszly punkty bedzie ciezko cofnac.

Bo np. masz konto aaa z legal domenami na nim zapisal sie user co zrobil 5 mln to ci przelal troszke.

Ogólnie to dość poważny błąd jak na 2 dzien działania systemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dałem po 10 000 pkt na frazę dla 2 domen 3 letnich. Dzisiaj ich w indeksie nie ma. Ktoś też już o tym pisał że tak ma więc może to być niezły system to zarzynania konkurencji jeżeli nie jest to jakiś zbieg okoliczności.

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz sporo PKT na fraze nie wiedząc jaka jest siła systemu ? Może to lekkie samobójstwo ?

Nie każdy system tego typu ma wspólny przelicznik PKT.

Może najpierw zaczniesz testy by wyciągać wyniki ?

Sam zaczynałem od 4K na bardzo popularną frazę i jestem nadal zadowolony choć system obecnie Kuleje.

Jak zapewniał mnie Krup - obecnie trwają pracą z aktualizacją, tak że wkrótce system ma być w miarę potrzeb CACY.

Dlatego nie cofam swojego zaplecza. Jak pisałem każdy system trzeba odpowiednio "wymacać" :jezyk1:

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy - 10 K - 1 dzien - nie popadajmy w skrajności.

Ja jak Krup mi dał 200 K dałem 10 x 20 K na nowke domene i nic sie nie stało, zadnego filtra. Domenka nowka.

W weblinku też zawsze nowe daje ostro - szczeg. nowe, nie pozniej nagle, tylko o dzis kupiona jutro 200 K pkt i jest ok.

Zreszta krupek moze potwierdzic ze dalem 10 x 20 K na nowke domene i nic sie nie stalo jej. Bo 1 dzien i tydzien to chyba zbyt krotki okres na ocene pozytywna jak i negatywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe - Szook ale napisz pod co tyle dajesz dla nówek :jezyk1:

Może masz swoją teorie na Fresha lub uniknięcie filrtacji na daną frazę ?

Nawet obecnie 301 nie przynosi stosownych wyników.

Chyba wiadomo o czym mowa :D

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawalem na kilka dni do tego jeszcze 50 K weblinka na 3 dni :jezyk1:

https://www.google.pl/search?sourceid=navcl...oring+internetu

I wpadlem do top 1 domena https://www.monitoring-internetu.pl Nie chodzi juz o trudnosc frazy tylko o to że nie dostala filtra.

Teraz juz nie daje zadnych pktow bo dopiero robie parsery do serwisiku.

Oczywiście powoli bedzie spadac - ale spokojnie mozna sciagnac linki na 2 tyg :D.

Nie wiem jak sie zachowuje takie dopalenie dla domeny miesiecznej. Jednak dla domeny ktora dopiero idzie do indeksu nie dostalem nigdy filtra.

No moze teraz dostane jak podalem :D jaka domena i jakie haslo.

Zreszta kiedys pokazywalem jak bylo SEO PARTY poszlo 500 K pkt i tez nowka domena nie dostala.

Uwazam że na nowe domeny nie moze byc mowy o filtrowaniu za duzy przyrost, bo czesto nowe domeny wlasnie powstaja i nagle zdobywaja duzo linkow. Np impreza Fregaty Szczecin - jeszcze nie bylo w indeksie a miala mase linkow.

Teraz dalem w weblinku 150 K - zobaczymy jak pojdzie. Narasie skok z 400 na 50 na frazy. Zobaczymy co dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jest bajer* - nowa domena otrzymuje sporą dawkę BL w ciągu zaledwie 5 dni i ląduje w top 8 na fraze "banki" - [Przykład] :D

Bywa różnie w takich manewrach :jezyk1:

Z tym nie problem można takie coś przeprowadzić, ale przyznaje że najpierw badam system, dopiero potem dokładam PKT.

W przypadku SEONET linkuje również popularne, na wyniki oczywiście poczekam - testowane only SEONET.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zębol ryzyko zawsze jest, ale można je łatwo zniwelować - na czas dopalenia powoli zadbać o kilka pewnych linków - pewnych to takich naprawde z wiarygodnych źródeł - nie precle, nie katalogi.

To jakby dziala pozytywnie i ten nagly przyrost linkow ze stron wysokiego ryzyka mniej szkodzi.

Ja nawet uważam że jak już szkodzi to napewno nie przyrost linków a przyrost słabych linków.

Jeżeli dostaniesz dużo linków z serwisów o dużym zaufaniu to możesz spac spokojnie. Dlatego ja dopalam i szukam kilku mocnych pewnych źródeł.

Na nowej jeszcze nie wpadłem, raz się kiedyś zalapałem - z rok temu tylko raz :jezyk1: dodałem domene w 1 dzien do wszystkich qlwebów.

Dziś już można dodawać nawet w 30 min do wszystkich qlwebów i precli bez obaw.

Zreszta polecam kupic domene 1 zl - zrobic test, ale coś tam postawic odpowiadajacego tresciami do linków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki więc może to jednak zbieg okoliczności, poczekamy zobaczymy. Tele że jak wspominałem domenki maja po 3 lata więc nowe nie są

Sklep dla sportowców w którym znajdziesz Odżywki oraz suplementy diety dla sportowców, sprzęt siłowy i fitness oraz akcesoria do sportów walki i treningowe Hurt-Detal. Szybka wysyłka na terenie polski i za granicę.

Sklep producenta sprzętu siłowego, fitness oraz akcesoriów do sportów walki. Wysoka jakość, przystepne ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

drodzy Użytkownicy, w dniu dzisiejszym miał miejsce błąd systemu,

polegający na wadliwym funkcjonowaniu nowego robota sprawdzającego poprawność instalacji.

Robot od godziny ~19:20 do 20:20 akceptował wszystkie strony.

W tym czasie bez walidacji do systemu zostały dołączone 123 domeny

na łączną ilość 3 818 429 punktów.

Błąd został naprawiony około godziny 20:40. Wszystkie strony nie wyświetlające

linków w tym czasie prosimy aktywować ręcznie. Wszystkie przelewy bez pokrycia zostały anulowane.

Dziękujemy za szybką reakję użytkowników (elpav: proszę podeślij swój login na pw, gratyfikujemy

Cie dodatkowymi 100 000 punktów na okres 3msc).

Dzięki natychmiastowej interwencji obyło się bez nadużycia systemu

(pula punktów nie przekroczyła zaplecza systemowego).

Przy okazji zobaczyliście, że limit punktów na domenę wynosi 100 000 punktów z racji niewyjaśnego

site w wysokości rzędu 8 900 000 000 dla niektórych stron.

Niebawem będzie wznowiona możliwość dodawania stron.

Pozdrawiam

Paweł, www.seo.net.pl project manager.

potęga umysłu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności