Skocz do zawartości

www.seo.net.pl


krupek

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo konkretna gratyfikacja! Może jakieś nagrody dla tych, co nie korzystali z tego błędu i chwilowego zamieszania :jezyk1::D

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kilka razy była zwracana uwaga, że nie działają parametry linków, tz. separator i klasa,

i nadal zero odzewu w tym temacie...

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze w tym systemie jest to ze ktos skad skopiowal moj login oraz HASLO ;)

Podczas rejestracji wyskoczylo mi ze moj login jest juz zajety - dziwne mysle no ale ok loguje sie na login i na haslo i co widze system sie loguje, dzis ogladam sobie dzial linki a tam widze juz zadeklarowane linki na strone ktora tylko i wylacznie linkowalem przy pomoc LINKORA.

Niezly przekret

Nie bralem udzialu w testowaniu stron, ktos mi podkradl po prostu haslo z loginem wraz z linkowana strona.

Używaj Cuilla i Hakii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko, że do zestawów, które zostały importowane ze starej wersji nie przydziela automatycznie pktów, więc one nie są linkowane.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności