Skocz do zawartości

Dam Naprawde Solidne konto WWW za DARMO !!


Ic3man

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Chciałem zaproponowac wszystkim pozadnym strona (powyzejn 1000 UNIQ) konta totalnie darmowe bez reklam itp chetnych prosze o kontakt GG:4693865 lub Ic3man@vp.pl regulamin na swap.pl

moge sponsorowac tez mniejsze konta za jakiegos linka albo cos cos co pomoze mojej nowej stronie w wyszukiwarkach :) (konta tez totalnie bez jakich kolwiek reklam !! )

kontakt GG:4693865 lub Ic3man@vp.pl

serwer stabilny w amsterdami prawie pusty tylko 20 stronek wiecej info na kontakt GG:4693865 lub Ic3man@vp.pl :))

Rozdaje kupony rabatowe na FC.pl -25%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

konta totalnie darmowe

na the planet ? :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło o to ze ja je rozdaje za darmo i nie w The Planet Tylko serwerownia w amsterdamie wiec ping 30-60 ms

ale proste niechcesz to nie :) ciekawe gdzie znajdziesz lepsze za darmo i za pieniadze bedzie trudno znales lepsze hahaha nieliczac home.pl ;P ale jakie tam ceny maja :roll:

Rozdaje kupony rabatowe na FC.pl -25%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz lepsze?

za darmo chyba nie bo nie szukałem :)

ale ja mam specyficzne podejście do ofert "za darmo" 8)

szczerze mówiąc wole płacić i ....... wymagać (jeżeli chodzi o jakieś ważne serwisy) a z mojego doświadczenia nie wymienie provinderów darmowe i tanie oferty hostingu traktuje z "pewną taką nieśmiałością" :mrgreen:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamykam dyskusję resztę proszę przenieśc sobie do pogaduszek

Kill Bill

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności