Skocz do zawartości

Nietypowe pytanie


henryk b.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam bardzo nietypowe pytanie. Otóż na ukończeniu mam stronę internową która będzie dotyczyć doradztwa bukmacherskiego tzn. płatnych typów. Strona byłaby skierowana do klientów z Wysp, Skandynawii, bogatszych krajów z UE bez krajów środkowej i wschodniej Europy i USA. Powiem tak nie znam się kompletnie na tym, czasu szczerze mówiąć poświęcić sam za dużo nie mogę może ewentualnie godzinę dziennie max... Co powinienem zrobić do kogo się zwrócić, żeby klient mógł mnie znaleźć np. po wpisaniu w google słowa betting albo sport tips? I jakie są koszta ewentualnie jeśli zwróciłbym się do jakiejś firmy zajmującej się tym? (chodzi tylko o klientów z zagranicy) Jeśli napisałem jakieś głupstwo to sorka nie mam zielonego pojęcia jeszcze o tym :D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. twórz treść

2. zdobywaj wartościowe linki z stron skandynawskich i innych z krajów, do których skierowana jest ta strona

Masz sporo pracy przed sobą, bo to jest dość konkurencyjna branżą

Prawdziwy zespół grecki Zorba

Muzyka grecka na żywo

Grecki zespół wykonujące współczesne i nowoczesne utwory greckie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności