Skocz do zawartości

Jaka domena wg. Was


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

ludzie nie są zawiedzeni wynikami wyszukiwania, narazie tendencja poszukiwań jest wzrostowa i klikalności w strone pozycjonowania ujemna w stronę linków sponsorowanych.

Wcale się nie zgodzę że strony z linków to ciekawe serwisy, dość często pewne wyszukiwarki (niechce wymianiać nazwy ale jedną mamy taką z lipnym rankingiem a sprzedaje linki) sprzedają linki dla słów średnio powiązanych ze stroną.

Bardzo długo będzie tak jeszcze że strony pozycjonowane będą lepiej odbierane przez użytkowników.

A naszym zadaniem w owych czasach jest takie przygotowanie stron aby administratorzy nie mogli powiedzieć iż są spamem. A inteligentne układanie tekstu - na bazie nauczania i zaindeksowanych np. miliona stron pozwala wygenerować takie strony które nie odbiegają w żaden sposób od innych, i żaden seo regulamin tutaj nie zaradzi bowiem nie będzie można kogoś karać za to że ma duży serwis :-) bowiem polskie portale same musiałyby uznać się za spamerów.

Każdy news czy to kupiony z PAP bądź includ z innego serwisu jest tak samo ważny - i nie można przypisać prawa np. generowania newsów tylko portalą bo byłoby to śmieszne.

A na bazie newsów itp. można stworzyć strony budujące się na bazie powiązań tematycznych.

Tak czy tak wracając do tematu - DOMENA ze stażem warto przeanalizować czy domena ze stażem względem rejestracji czy indeksu i jak sprawdzić jej małą historie w wyszukiwarce.

I dlaczego niema miejsca ale tak naprawdę zorganizowanego do sprzedaży domen.

Sam kupiłbym kilka lub wymienił

np. mam taką co sobie kupiłem i mi wisi tylko żeby robiła staż a chętnie wymieniłbym na inną bardziej mi przydatną :-)

jest ktoś zainteresowany domenką kulturystyka.biz.pl - nie pozycjonowana lecz w google na kulturystyka wisi sobie na 4 stronie wyników, w wp na 1 pozycji chyba w onecie skacze od 1 do 10.

Jak ktoś chętny to sprzedam lub wymienie.

A może warto zrobić osobny dział :-) sprzedaż,kupno,zamiana domen ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.archive.org/web/web.php jest też dobre, żeby sprawdzić jak dana strona była optymalizowana kiedyś

nie zawsze, ja na forum blokuje ia_archiver w robots.txt. Wystarczy, ze Google, Yahoo i MSN robia kopie serwisu, nie widze powodu, zeby rowniez to robila alexa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na forum blokuje ia_archiver

a ja musiałem wysałać do nich maila z prośbą o wykluczenie mojego serwisu z ich bazy, bo jakiś "mądrala" powiększał sobie serwis tematycznie kopiami stron archive.org

wyprzedaż domen. domeny od 300 pln

 

idziesz na zakupy i po kody rabatowe czy wybierasz gotowanie w domu i potrzebujesz dobry przepis ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności