Skocz do zawartości

wartosc back link


canli

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pyt. dotyczace back linkow a wlasciwie wartosci ktora powinno sie podawac....

widze na tym forum czesto oferty wymiany linkow i jako jeden z parametrow (jakosci) strony jest podawana ilosc BL prowadzacych do niej.

mam pyt. czy powinno sie liczyc calkowita liczbe BL ? np. 1 site, 1000 podstron z kazdej link = 1000BL czy tez to daje dopiero 1BL ??

moze pytanie banalne ale nie znalazlem na nie nigdzie odpowiedzi :)

jakies sprawdzone site'y do liczenia ? bo z tych na ktore trafialem to kazdy podawal inne wartosci i rozbieznosci potrafily byc spore :/

Z gory dzieki

Chris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Internecie wszystko jest zmienne, bardzo szybko zmienne. Często jest tak, że strona dziś jest jutro jej nie ma a ta która dziś jest kilkustronicowa, jutro okazuje się wielkim i wartościowym portalem.

Dlatego też warto wymieniać się czy też zdobywać linki jako linki bo nie wiemy czy witryna na której dajemy jutro nie stanie się bardzo mocnym serwisem.

Być może ktoś prowadził badania dotyczące mocy wielu linków z tej samej domeny (stopki) i jak się to ma do jednego linka w treści powiązanej tematycznie. Myślę, że warto stosować obie metody jako uzupełniające się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Internecie wszystko jest zmienne, bardzo szybko zmienne. Często jest tak, że strona dziś jest jutro jej nie ma a ta która dziś jest kilkustronicowa, jutro okazuje się wielkim i wartościowym portalem.

Dlatego też warto wymieniać się czy też zdobywać linki jako linki bo nie wiemy czy witryna na której dajemy jutro nie stanie się bardzo mocnym serwisem.

Być może ktoś prowadził badania dotyczące mocy wielu linków z tej samej domeny (stopki) i jak się to ma do jednego linka w treści powiązanej tematycznie. Myślę, że warto stosować obie metody jako uzupełniające się.

super ale chcac aby moja strona nabrala mocy musze da jej jakies linki, a nie majac wlasnego mocnego zaplecza musze zdac sie na innyc...

i stad moje pytanie... ktos pisze ze wymieni sie ze strona ktora ma 1000 BL ... ale co u Was uwaza sie za BL ? uniekatowe site'y czy kazda podstrone z osobna ...

po wydaniu zapytanie link:domena google zwracaja 24 pozycje a jakas madra strona mowi ze mam 6000 BL ..... skad to sie bierze ???

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności