Skocz do zawartości

Filtr czy nie?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Od pewnego czasu zająłem się pozycjonowaniem pewnej stronki :) Dodawałem systematycznie stronę do katalogów (max kilka dziennie, różnicowałem linki), zacząłem od tych mocniejszych, ale po miesiącu stwierdziłem, że Google nie zaindeksowało żadnej z podstron od tamtego czasu (czasu, w którym zmieniłem lekko title i opis). W końcu, w akcie frustracji, kupiłem na Allegro na mało wartościowych stronach (dokładnie dwóch, ale w sumie podstron było kilkadziesiąt tysięcy). Chodziło mi tylko o to, aby Googiel w końcu zaindeksował stronkę. Miałem świadomość, że może spotkać mnie filtr, ale stwierdziłem, że trudno. No i teraz moje pytanie: czy rzeczywiście dostałem filtra?

Kiedy wpisuję w google piotrzaremba albo piotrzaremba.com - strona jest pierwsza w wynikach wyszukiwania. Wcześniej miałem filtra i kiedy wpisałem domenę strona była na krórejś z kolei stronie. A zatem jest lepiej :) Ponadto od czasu tego filtra? Google zaczęło nagle indeksować wszystkie podstronki i muszę stwierdzić, że już prawie wszystkie załapało.

Szczerze mówiąc jestem trochę niewyspany, ale mam nadzieję, że to, co napisałem, jest w miare zrozumiałe :soczek:

Proszę o "niezjechanie" mnie od razu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie mam zamiaru "wbijać się" pod frazę "Piotr Zaremba". Po prostu, strona z pierwszego miejsca pod tę frazę, spadła nagle nie wiadomo gdzie :) I zastanawiam się, czy dostałem filtra. Pozycjonuje na zupełnie inne hasła.

Wciąż nie uzyskałem konkretnej odpowiedzi. Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności