Skocz do zawartości

Od zera do milionera :)


JackDaniels

Tematyka konkursowa  

139 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Informacje, Publicystyka, Media

    • Informacje, Publicystyka, Media
      15
    • Kultura i Rozrywka
      12
    • Motoryzacja
      5
    • Biznes, Finanse, Prawo
      13
    • Budownictwo i Nieruchomości
      15
    • Edukacja
      6
    • Sport
      6
    • Styl Życia
      16
    • Turystyka
      4
    • Technologie
      12
    • Praca
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

wiele rzeczy próbowałem, ale póki co stwierdzam że zdecydowanie najbardziej dochodową i dynamiczną branżą jest bukmacherstwo, bukmacherzy są bogaci, cenią każdą poleconą osobe i dobrze płacą a kasa idzie bez problemów od razu na konto (firmy licencjonowane na terenie UE, malta, anglia itp. są w pełni legalne w Polsce wg prawa nadrzędnego UE)

np. tutaj mam www.dobretypy.pl to dziennie rejestruje sie po kilkanascie osob do kazdego z tych 4 bukmacherów a za osobe co wplaca mam 45 euro, srednio wychodzi mi 45 euro x 5 na dzien = 225 euro / 800 zł dziennie (program partnerski CPA, czyli placony z góry za osobe co wpłaci do bukmachera)

także polecam sie zapoznac: DobreTypy.pl :) na miesiąc w tej branży zysk 10.000zl większosc czołowych stron wyciąga

inną dobrą branżą są media, ale tutaj mam pare słabiutkich stron dopiero raczkujących ;) ale znajomi pokazywali niezłe zyski z AS i reklam sklepów RTV, póki co mam pare małych stron raczkujących jak np. Media21.pl i zysku to one nie dają więcej niz 5usd na tydzien ;) czyli zero

Myśl i bogać się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

po trzecie placisz 20% na cel harytatwyny

po trzecie nagroda w konkursie jest kasa ktora zarobiles

[...]

A jakies inne nagrody?

Nie to, zebym byl jakims wielkim materialista, ale to co zarobie i tak jest moje :D

Na chwile obecna wyglada na to, ze za udzial w konkursie sie placi, oddajac 20% na cele harytatywne, co kazdy moze zrobic we wlasnym zakresie.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heheheheheh

A rywalizacja dla samej rywalizacji i sprawdzenie jak jestem dobry wam nie wystarcza?? Osoby ktore wygraja w tym konkursie po pierwsze udowadnią ze potrafia i mozecie byc pewni ze nie bedą bezrobotni :D

A placenie ludzie placicie na szczytny cel i to jest tylko 20 %

Jak zarobicie 10.000 $ w te 10 miesiecy chyba was nie zaboli oddanie 2.000 $ a i bedzie sie czym pochwalic i zawsze mozecie sobie od dannej fundacji zalatwic glajt a takowy zawsze sie przyda :)

Ja wiem mariusz zaraz napisze ze zarabia 10.000 $ w iesiac ale to juz on nie Ja ;)

A co do nagrod ja sponsoruje mnostwo alkoholu dla zwyciezcow i uczestnikow jutro zrobie zdjecie zapasow z garazu i wstawie co czeka zwyciezcow, Johny Walkery, Jacki Danielsy, Martini, Osborny, OSborny 503, Bacardi brazowe, czarne i bacardi 151 ktore ma 75,5 %

Wiec ja zachecam do udzialu :)

Wo Was Wann alle über Deutsche Städte Hamburg eine Stadt die niemals schläft
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do nagrod ja sponsoruje mnostwo alkoholu dla zwyciezcow i uczestnikow jutro zrobie zdjecie zapasow z garazu i wstawie co czeka zwyciezcow, Johny Walkery, Jacki Danielsy, Martini, Osborny, OSborny 503, Bacardi brazowe, czarne i bacardi 151 ktore ma 75,5 %

Wiec ja zachecam do udzialu ;)

Nie widze kategorii "alkohol i uzywki" ;) no moze podpada troche pod "styl zycia", ale nie do konca ;)

Giełda Domen Internetowych - najlepsze domeny w sieci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności