Skocz do zawartości

Drupal czy Joomla?


JarekMk

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to Drupal lepszy i szybszy. Łatwiejszy w modyfikacji i elastyczniejszy.

Oczywiście zależy, do jakich celów chcesz go wykorzystać.

Chyba najlepszym sposobem dla Ciebie będzie przetestować oba i wtedy sam ocenisz, który Ci bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Joomle kiedyś miałem ale w wersji 1.0. Bawie się teraz 1.5 i widze krok milowy. Właśnie w drupalu nic nie rozumiem... Wszystko jes jakoś inaczej niż logika wskazuje.

Wielkość protalu to w granicach dobreprogramy.pl - chodzi o objętość

Znam się mało ale to https://antivir-polska.info/ zrobiłem :)

A tak na marginesie, czy znajdę chętnego gdzieś który za 150 zł zrobi mi skórkę do joomli / drupala? Nie ma być rozbudowana, prosta lecz poukładan ai ładna, coś jak na joomla.org

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli korzystałeś już z joomli, to lepiej będzie jeżeli przy niej zostaniesz. Nauka drupala zajmuje trochę czasu, do tego nie znajdziesz tylu chętnych do wykonania templatek pod drupala (nie wiem dlaczego, ale tak jest :) ), co pod joomlę.

Pamiętaj koniecznie o cache, bo zajedziesz serwer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wersja 1.5 też jest taka pazerna? W sumie tak czy tak od początku bede się uczył bo nic juz nie pamiętam... Tylko żę Joomla jakoś łatwiej się obsługuje wg mnie... W sumie w joomli wszystko jest co mi teraz potrzeba, jedynie jakiś dodatek do downloadu będę potrzebował.

A gdzie znaleźć jakiegoś zaufanego grafika który wykona mi templatkę?

pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności