Skocz do zawartości

strona bukmacherska


electronicbank

Rekomendowane odpowiedzi

Od przeszło dwóch miesięcy moja strona https://serwisybukmacherskie.com , która przedtem była w czołówce google teraz się w ogóle nie pojawia w wynikach mimo, iż jak się wpisze komendę site:serwisybukmacherskie.com to google wyświetla stronę główną i wszystkie podstrony. Trwa to już bardzo długo a nikt dotąd nie potrafił mi wyjaśnić dlaczego tak jest. Wszyscy mówili "czekać" po tygodniu lub dwóch wróci a to juz przesżło dwa miesiace. Czy ktoś wie dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w czołówce? Na jakie frazy? Pewnie to filtr.

na frazę "serwisy bukmacherskie" 2

- '' - "bonus w betgun" 1

a teraz jak wpisałem serwisy bukmacherskie w google i przejrzałem wszystkie wyniki to strony głównej brak, a podstrony na ostatnich miejscach. A jak wpiszę komendę site: to pokazuje i główną i wszystkie podstrony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od przeszło dwóch miesięcy moja strona https://serwisybukmacherskie.com , która przedtem była w czołówce google teraz się w ogóle nie pojawia w wynikach mimo, iż jak się wpisze komendę site:serwisybukmacherskie.com to google wyświetla stronę główną i wszystkie podstrony.

Tez tak mi sie nagle zrobilo na jednej ze stron. Odpowiedz jest taka jak klolega tutaj wyzej napisal, ale moge powiedziec ze wcale nie trzeba robic 301. Z takich filtrow jest latwo wyjsc. Zmniejsz ilosc slow kluczowych do tylko minimalnej nadwyzki ponad logiczna forme, zmien lekko sposob linkowania podstron, cos przestaw i lekko zmodyfikuj meta tag. Pozniej linkuj z zupelnie nowymi anchorami [na stary pewnie masz i tak pelno linkow], 2 tyg i wracasz na staty - byc moze nawet wyzej.

seo is dead

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to, że początkowo była w czołówce było efektem FSB?

Z tego co się orientuję wszystkie frazy bukmacherskie są bardzo silnie pozycjonowane przez serwisy ze sporym zapleczem finansowym. Trudno Ci się będzie wybić z taką stroną do czołówki.

Tabele i statystyki piłkarskie wszystkich najwazniejszych lig europejskich

Aż strach zakładać nowe tematy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim, którzy próbowali mi pomóc za cenne rady. Do większości juz się zastosowałem. Pousuwałem nadmiar słów kluczowych, znów zacząłem dodawać stronę do katalogów (czego nie robiłem od 3 miesiecy), zmodyfikowałem metatagi i teraz pozostaje mi czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności