Skocz do zawartości

SWL - taki myk


Ustawka

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze to zapomnijmy o wartościowych stronach na e-weblinku lub innych systemach. Jeżeli są, to jako rodzynki w cieście, więc w dyskusji o ocenie wartości ich udział jest bez znaczenia. A to oznacza, ze szook ma rację z tymi linkami wychodzącymi. Po drugie strona z dużym site ma mnóstwo podstron odwiedzanych znacznie rzadziej przez google, więc to też jest argument za stopniowym przydzielaniem punktów.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden odpowiedziałem Szookowi ze taki algorytm nie ma sensu w systemach rotacyjnych, bo mimo perfekcyjnego wyliczenia punktów za stronę , Twój link może nie być liźnięty przez gógla , masz jednak rację jest dużo stron "normalnych" w e-weblinku ale te strony by były mniej ocenione od zwykłej spa miary RSS bo naprawdę w stopce mają z 15 Linków wychodzących.

Nie ma idealnego rozwiązania, e-weblink wybrał najprostsze, temat wyliczen punktów w systemach jeset jak walka z wiatrakami , każdy ma inne zdanie, zapewne nowe systemy bedą miał też inne

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie Yeden, szczeg. że przeciez tez ulamkiem procentow bylby fakt, ze dzis dodam strone site 10 K, a jutro bedzie cala zreindeksowana.

Co do out Linkow - Tomek ma znaczenie bez roznicy czy to rand system czy nie rand.

Czy user doda 5 systemow czy 1, ma to ogrom roznicy dla mocy systemu.

Oczywiscie ja nie mowie ze ktos ma to wprowadzac, dalem tylko przyklad czasopochlaniacza :) i outlinka ktory nie dziala nawet jeszcze dokladnie tak jak dzialac bedzie (regulki,bl itp).

Tomek zwykla strona i 15 linkow out w stopce - to też spamiara, tylko z ladna oprawa :)

Nie chodzi o lizniecie ze rand, bo przeciez indeksuje te linki i ma to znaczenie czy ich na podstronie jest 20 czy 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasopochlaniacz Tomek w sensie ;) czasopochlaniacz/opozniacz straty mocy dla nowej domeny w systemie.

Dopracuje jeszcze tą zabawke, bo narazie czasami kłamie, blad w reg. Dodam analize dodatkowych czynnikow i mysle że będzie to pomocne.

Co do czasopochlaniacza - to tak samo jak kupic dzis link na allegro na miesiac czasu na 50 tys podstron. Mozna zrobić test na ilu będzie widoczny z upływem dni od 1 do 30.

Lola Yeden, smiejcie się smiejcie :):)

ja chciałem poprostu :) zobrazowac pomysl ktory moglby wprowadzic jakis system, bo nie zawsze opisanie mi go wychodzi dobrze, a tak z wykresikami jest lepiej.

Tutaj przyklad 34 linkow out:

https://83.19.186.29/chart/licznik.php?url=https://www.2.8p.pl

Nie zawsze dobrze, zlicza outy ale na jutro poprawie regulke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to zapomnijmy o wartościowych stronach na e-weblinku lub innych systemach. Jeżeli są, to jako rodzynki w cieście, więc w dyskusji o ocenie wartości ich udział jest bez znaczenia. A to oznacza, ze szook ma rację z tymi linkami wychodzącymi. Po drugie strona z dużym site ma mnóstwo podstron odwiedzanych znacznie rzadziej przez google, więc to też jest argument za stopniowym przydzielaniem punktów.

A czy to nie jest tak że na wartościowych stronach łape kładą właściciele systemu wymiany linków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yeden co do dużego site: to dodatkowo i tak bym zrobił gorna granice 100 K i plynnosc od 10 do 100 K jak ma weblink obecnie. Mysle ze jeszcze bonus za domene np. 1 K.

A wielkosc paczki z linkami uzaleznilbym od sily domeny i site:

Duzy site, duzo BL wieksza paczka, bowiem duzo wieksza jest szansa ze jak googlebot wpadnie to lyknie kilka K podstron wiec wysylanie paczki 250 jest mniej sensowne.

Znowu na male strony wysylalbym mniejsze paczki, bowiem jest wieksza szansa wylosowania linka.

Maximus mysle ze nie, mam nadzieje :) choć zrobienie tego to chwila, opcja 1, losuje mnie na domenach = 1, losuj innych na domenach =0 a czasami na 1.

Choć to byłby ryzykowny krok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to nie jest tak że na wartościowych stronach łape kładą właściciele systemu wymiany linków ?

Taką możliwość "byc może" ma system stały (pamiętam z opisu jednej aukcji na allegro było coś takiego opisane), w rotacyjnych wszyscy są w jednym worku i z niego są losowani

Marketing internetowy dla firm

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek zgadza sie, jednak wszystko mozna rozwiazać :)

Wystarczy żeby zdefiniowac w bazie url=1 = warunek ze ma dac inna paczke :).

Oczywiscie my nie mowimy Tomek o weblinku, tylko o tym ze w rand systemie tez mozna rozdzielac linki na odpowiednie strony, kwestia tylko chcenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności