Skocz do zawartości

Dziwny telefon


ciocia_hela

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwoni do mnie jakiś facet i się pyta czy administruję taką a taką domeną (moja zapleczowa, na subdomenach 3 otwarte mini z gotowych baz /niemoderowane/, z linkami nofollow, wyłączonymi wpisami, prawie całe w SI - najzwyklejsze badziewie pod systemy).

Mówię, że owszem, słucham.

Tonem lekko cwaniakowatym pyta czy mógłbym włączyć dodawanie wpisów do tych katalogów na subdomenach, bo chciałby dodać stronę.

To ja, że mogę włączyć w sumie, ale i tak są linki nofollow, więc do pozycjonowania mu się to nie przyda.

No to przekazał telefon drugiemu, bo się lepiej zna :) Pyta o to samo, odpowiadam to samo, a ten że bardzo by prosił o włączenie, chciałby dodać wpisy, bo właśnie widzi "że są dobrze spozycjonowane"...

Mówię, że mogę włączyć, ale nie obiecuję kiedy.

Ten coś w stylu: "Dobrze, proszę włączyć, będziemy to monitorować.".

Nie wiem co o tym myśleć... Macie jakiś pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z linkami nofollow, wyłączonymi wpisami, prawie całe w SI - najzwyklejsze badziewie pod systemy).

Ehhh a ja siedze i klepie jak duren w te wszystkie katalogi :P

Albo to jakis ucziwy katalogowiec, nie wazne, ze 10 gr za wpis, ma byc porzadnie, jak kazdy katalog to kazdy ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności