Skocz do zawartości

Linkowanie wewnętrzne w małym serwisie


rozmiar

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pod opieka niewielki serwis, będący stroną rodzinnej firmy. Serwis ma kilka tradycyjnych podstron:

-strona główna

-usługi A

-usługi B

-usługi C

-kontakt

Czy jest sens na stronie głównej podczas opisu ogólnego wrzucenie linków do poszczególnych podstron na zasadzie:

"text o firmie i historii

krótki opis usługi A anchor "wiecej"

krótki opis usługi B anchor "wiecej"

krótki opis ucługi C anchor "wiecej"

Czy może zatytułować anchory inaczej niż tylko "więcej", a może przyy tak małym serwisie nie ma sensu linkować głównej?

Z góry dziękuję za pomoc

Oferuję usługi SEO w zakresie j. niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-strona główna

-usługi A

-usługi B

-usługi C

-kontakt

No i to własnie powinny być linki i anchory - żadnej filzofii, żadnego kombinowania.

Jest podstrona o strzyżeniu owiec to wchodzi się na nią linkiem "strzyżenie owiec".

Pilnować żeby nie przedobrzyć !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sens, ale anchor "więcej" zamień na jakiś bardziej ludzki.

Tak myślałem. A może masz jakieś rady albo sugestie w tym względzie. Np. czy dobrym będzie anchor "Szlifowanie parkietu, układanie, olejowanie i woskowanie" czy też może "Parkiet serwis" i pod spodem wyjaśnienie odnośnie tego anchora.

Chodzi mi o to czy anchor ma być krótki, zwięzły, czy koniecznie powinien zawierać słowa kluczowe, frazy z "description" itd.?

-strona główna

-usługi A

-usługi B

-usługi C

-kontakt

No i to własnie powinny być linki i anchory - żadnej filzofii, żadnego kombinowania.

Jest podstrona o strzyżeniu owiec to wchodzi się na nią linkiem "strzyżenie owiec".

Pilnować żeby nie przedobrzyć !

Hmm... Więc teraz sam nie wiem. Planowałem tylko 3 anchory na stronie głównej tylko, bez komplikacji jakiejś.

Oferuję usługi SEO w zakresie j. niemieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności