Skocz do zawartości

Bojkot polskich wyszukiwarek


Daniel Kędzierski

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

hehe intru :-) bo nie zalzy mi na tych enginiarach :-) akurat a niech sie pomecza,

ja swoje mam zabezpieczone na 3-4 miesiace a ze zbliza sie sezon na moja reklamę :-) to nie sie skupia na tym :-) a ja sobie powyklejam reklamki przez lato.

A jak zakoncze nwy generator contentu ktory jest logiczny to udostepnie go :-) i wtedy kazdy bedzie mogl miec serwis po 30 000 stron i to legalnych :-) bo tresc wiarygodna i prawidziwa ;-) a ja bede mogl pracowac nad swoim

bo WP chyba nie musze opisywac ?

a jak znajde czas to opisze sprytne dzialanie nowego planowanego gogole algorytm.

A jak znajde chwile to opisze jak płacić za wszelkie boksy reklamowe mniej i mieć je na wyższyvh pozycjach :-) ale to będzie jazda dla systemu boksowego czy to w Google, Onet, Wp :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jakbys to wszystko zrobil to bylbys w pierwsze 5-tce najbardziej cennych forumowiczów którzy zostawili tutaj najwiecej swojej wiedzy :(

a ja tylko gadanie i gadanie i same domysly filozoficzne :D

i wtedy kazdy bedzie mogl miec serwis po 30 000

oj to by sie najbardziej przydalo :(

bo WP chyba nie musze opisywac ?

to sam rozpracowalem - keywordy ile wlezie i gdzie wlezie, najlepiej wybrac 1/2 slowa kluczowe, wogóle nie sprawdza tego co na stronie bo wp to prosty katalog a nie wyszukiwarka, acha - i zglaszac strone az do skutku tzn az dotad jak umieszcza taki wpis jaki chcemy ;)

pozdrawiam,

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tworze :D taki działa sprytnie i ciężko byłoby tutaj przypisać spam.

Bardziej mnie korci opisanie działania systemów boksów reklamowych ale musze to tak opisać by służyło dobrym celą ;-) bo jeszcze ktoś mi potem pozem podeśle że zdradziłem system działania.

A miałem już taki pozew jak zaczełem mówić o boksach, zakończyło się strachami bo pewien portal jedyne co mi zarzucał to to, że w chwili publikacji moich informacji ten system jeszcze tak nie działał, na co ja odpowiedziałem że owszem nie działał ale została ogłoszona jego premiera a ja już wiedziałem jakie ma dziury i o tym napisałem.

A to dodam że na MSN :-) też warto zadbać o manualną reindeksacje ;-) jak w onecie, narazie to działa, ale wiem że jak i w onet tak i w msn zaczna sie reindekskować to wyrównają się szanse a pewni pozycjonerzy przezstaną sobie radzić z nawet średniotrudnymi hasłami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to dodam że na MSN :-) też warto zadbać o manualną reindeksacje ;-)

szoku, mógł bys mi odpowiedzieć czy ów "manualna reindeksacja" to ponowne zgłaszanie strony do wyszukiwarki?? :oops: (gdzieś wyczytałam iż to może wywalić stronę)

a jeśli nie to gdzie to można namierzyć??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronę wywalić za reindeksy - nie nie

piszą tak a sami sie reindeksują.

owszem gdybyś to robiła za często ale nie co 3 -4 dni

a adres dodawania do MSN tutaj

https://search.msn.com/docs/submit.aspx?FORM=WSDD2

nie używałem tego z BETA SEARCH

ale może to to samo

a w onet tutaj:

https://szukaj.onet.pl/pomoc/1,dodaj.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o MSN- tak, jest to to samo :(

Baaardzo dziękuję za wskazówki :D - oczywiście jak zasięgnę jakiejś wiedzy, która nie została nadmieniona na forum (choć z tym ciężko) ,

podzielę się.

Teraz się óczę-z różnymi skutkami :?

Pozdrawiam :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a Ty co, nowy jesteś? :>

che, che teraz tak:

- wszyscy znaja tajniki,

- wszyscy maja (i moze dostana od Szooka) zaplecze linkowe - dmozy, serwsisy generujace tysiace podstron

i zabawa sie zaczyna,

ale nasmiecimy w sieci tak jak po wybuchu bomby atomowej ;)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onet jest prestiżowym portalem, co by o nim nie mówić.  

To jaką ma wyszukiwarkę nie ma na to wpływu bo 99,9% użytkowników nie potrafi odróżnić złej wyszukiwarki od dobrej wyszukiwarki.

chyba sie mylisz, Google ma ponad 60% rynku w Polsce i nie zdobyła go agresywną kampanią reklamową, ale skutecznością swojej wyszukiwarki.

zatem liczba 99.9% jest kompletnie chybiona

w onecie czy wp nie trzeba byc szczegolnie inteligentnym zeby zobaczyc, ze te krzaczory, albo linki z jednej domeny po 100 razy pod sobą ułożone nie są cecha charakterystyczna dla dobrej wyszukiwarki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onet jest przecież doskonałą wyszukiwarką a polscy użytkownice i debile i nie widzą że ?

https://szukaj.onet.pl/query.html?s=1&wia=&...a.pl%2F&col=all

:-) to jest SYF

co najlepsze :-) to super spamik na subdomenach ;-) ale zrób jeden z 2 tak samo a BAN gwarantowany :-) swojego czasu na słowo AGD były tak piękne wyniki że głowa boli.

Tą wyszukiwarke ratuje tylko fakt że nie indeksuje dynamicznych urli i żadko chodzi sama po linkach - tych na stronie bo nie mówię o wychodzących.

A co do śmietników to wystarczy poszukać Doorway Page Generator lub samemu napisać skrypty - żeby generować sobie ruch wystarczy używać aliasów i darmowych kont.

Nie wymaga to nawet pozycjonowania, na tysiące podstron i tak ruch na stronie będzie duży. A jak walną bana na darmusa :-) to niema żalu.

I muszę powiedzieć że ludzie wiedzą że polskie enginiary to nie wyszukiwarki tylko spamiarki. A Google to jedyna sensowan wyszukiwarka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności