Skocz do zawartości

Mam powyżej 1200 klików w link a zarobki 0.00


sebus07

Rekomendowane odpowiedzi

to jakiś user wejdzie na moją strone i kliknie w moja reklamę google to przeniesie go na stronę reklamodawcy i jak jest na tej stronie reklamodawcy to on musi kliknąć w jakąś podstronę czy jak bo już mi się wszystko miesza :))

a może to jest spowodowane "Wstrzymajcie moje miesięczne płatności." że nic nie nalicza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalując na stronie AdSense dla treści masz do wyboru Jednostka reklamowa oraz Jednostka linku. W przypadku reklamowej, $ dostajesz za kliknięcie w reklame. W przypadku jednostki linku zgodnie z

Kliknięcie każdego z nich powoduje przeniesienie użytkownika na stronę z trafnie dobranymi reklamami.

$$ dostaniesz TYLKO wtedy gdy user kliknie na reklame którą zobaczy po przeniesieniu na strone z reklamami.

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli każdy user otworzył by 2 strony i na jednej kliknął w reklamy to ctr wynosiło by 50%... Dlatego na forach są gorsze ctr bo tam się jedzie po 30 podstron minimum i klika max 3 razy.

Jeżeli masz 54, a strona to nie mfa to znaczy, że sam sobie klikasz lub koledzy. Nic Ci to nie da drogi ponieważ nie dostaniesz za to ani grosza. Jesteś oszustem (jeżeli to robisz) i pewnego dnia zapuka po Ciebie sierżant pompka.

Robię barcampy: Aula Polska i RadomIT i kilka innych.

Czy wiesz, że największe prowizje w branży turystycznej i masę narzędzi daje Odpoczne.pl (bez ref'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności