Skocz do zawartości

Filt lub ban


marynistyka.org

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy - mam tym razem do Was prośbę :)

w wielu miejscach na PIO przeczytałem, że nie ma sensu linkowanie i katalogowanie jeśli się dostało filtra lub bana.

Niestety nie wiem dokładnie jak to sprawdzić - czy w związku ze spadkiem mojej strony głównej w PR z 2 na 0 mógłbym Was poprosić o sprawdzenie czy nie dostała ona filtra lub bana lub o podpowiedź jak to z robić?

Z góry bardzo Wam dziękuję :)

Pozdrawiam serdecznie - wszystkiego dobrego

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo Wam dziękuję za pomoc

@elpav

dzięki za upomnienie/przypomnienie :) - wpisałem sobie site:marynistyka.org i nie mam bana :)

Na marynistyka i frazy, które masz w title na pewno nie masz filtra, skoro jesteś w top1 :) Bana też bym raczej nie podejrzewał :D A PR się nie przejmuj.

Skąd wiesz, że jestem w top1 - jak to sprawdzasz?

Dlaczego piszecie, abym nie przejmował się PR? Zawsze ładniej wygląda i większą wartość ma strona z PR 3,4,5 (wyżej nie ma sensu pisać) niż z PR 0. Poza tym jeżeli PR nie ma znaczenia, to dlaczego niektóre katalogi nie przyjmują stron z PR poniżej 3. Jakaś wartość PR musi jednak być pomimo powszechnej opinii o spadku jego znaczenia. A mieć PR 0 to dla mnie np. nawet ambicjonalnie niefajnie :)

Jeszcze raz dzięki za pomoc - bardzo pozdrawiam

Marek

... jestem laikiem i... pewnie często nie wiem o czym piszę... ale umiem czytać ze zrozumieniem

:)

zaglowieczu9.gif

;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

top1 to pierwsza pozycja na dane słowo :) jak to sprawdzić? pomyśl :]

przy okazji poczytaj sobie 'słownik pozycjonera'...

PR to jak znaczek na samochodzie pt. TURBO, niby znaczy, że jest mocny silnik, choć czasami na 20 letnim golfie ktoś sobie przyklei, a bez znaczka wcale nie znaczy, że silnik jest kiepski, generalnie ładnie wygląda i lepiej go mieć niż nie :] niektóre laski tylko na auta z takim znaczkiem się oglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektóre laski tylko na auta z takim znaczkiem się oglądają

Na stronki z wysokim PR raczej nie lecą, więc go po prostu olej...

Przeciętny Jan Kowalski nie ma pojęcia co to jest PR i dam głowę że około 90% ludzi, którzy odwiedzają Twoją stronę też tego nie wie.

Poza tym jeżeli PR nie ma znaczenia, to dlaczego niektóre katalogi nie przyjmują stron z PR poniżej 3

Kiedyś jednak ten PR miał jakieś większe znaczenie, ale to odległe czasy do których nie należy wracać... Dlaczego przyjmują po PR? Według mnie nie wiedzą jak wyznaczyć poziom strony. Wiadomo że PR na dzień dzisiejszy takim wyznacznikiem nie jest.

A więc zapomnij o PR i skup się na wysokich pozycjach na interesujące Cię frazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności