Skocz do zawartości

Kiedy sytuacja wróci do normy?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o domenę piotrzaremba.com. Jakiś czas temu (początek roku) rozpocząłem jej pozycjonowanie. Google szybko ją zaindeksowała, a strona na wybrane hasło była na miejscu 18 :P Nie przerywałem linkowania, codziennie dodawałem kilka linków do katalogów oraz 1 artykuł do Presell Page. Pamiętałem oczywiście o różnicowaniu linków. Zadbałem także o to, aby strona pojawiła się na kilku wartościowych stronach o zbliżonej tematyce, powymieniałem się też linkami z kilkoma stronami. I wtedy wszystko się zaczęło ;) Na wybrane hasło strona jest na miejscu około 300, a podstrony 330-400. Nawet na hasło "Piotr Zaremba" strona jest na około 300 miejscu.

Nie zaprzestałem linkowania, systematycznie dodaję stronę do katalogów i presell page. Kiedy mogę liczyć na zakończenie się tej irytującej sytuacji?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena jest nowa? Jakie frazy pozycjonujesz? No i ile linków rozumiesz przez "linkowanie"? Na początku miałeś FSB a teraz albo masz filtra albo po prostu ustawiło Cię tam gdzie powinieneś się znaleźć (raczej to drugie). Popracuj nad contentem - dlaczego pusta strona ma być wyżej niż wartościowy serwis...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Content - wkrótce pojawią się kolejne relacje :P

Jeśli chodzi o linkowanie, to dodaje stronę do kilku katalogów różnicując linki i zwykle do 1 presella. Pisałem o tym w poście. Co jakiś czas kupuję również linki na PiO lub innych forach, ale są to zwykle serwisy wartościowe z małą liczbą linków wychodzących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Staram się zmieniać opisy, ale rzeczywiście dość często pojawia się ten fragment.

2) O co Ci dokładnie chodzi i jak mam to zrobić?

Dzięki wielkie za odpowiedź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności