Skocz do zawartości

Ile linków


Kobol

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie odnośnie ilości linków jakie można umieszczać na własnych stronach. Załóżmy taką sytuację:

- mam sklep internetowy dajmy na to z artykułami kuchennymi

- mam blog na zupełnie innej domenie, tematycznie zgodny z moim sklepem

Teraz pytanie jak często warto linkować z tego bloga do sklepu. Czy na przykład dawanie linka do sklepu w co drugim wpisie jest ok?

Dodam, że

* blog ma wartościową treść dobrej jakości - żaden spam - prawdziwy blog.

* blog stoi na własnej domenie

* linkuje na różne frazy do różnych podstron sklepu

* blog linkuje również do innych stron tematycznych

z góry dzięki za odpowiedź

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

jeżeli na tym blogu zamieszczasz ciągle informacje o tej samej tematyce, to myślę że w menu możesz zastosować linki stałe do konkretnych kategorii Twojego sklepu czy do strony głównej portalu, a co niektóre wpisy traktować jako "nowości w sklepie" i tam pisać pod kątem np. danego produktu.

Pozdrawiam

fKs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O no to super. W takim razie będę sobie linkował na różne anchory, ale za to dość często. Myślę, że jeśli to będzie w miarę naturalnie i zgodnie z tematyką wpisu/strony to google racze nie będzie się czepiać.

pozdrawiam

Kobol is the name of a planet in the fictional universe - the birthplace and original home of humanity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności