Skocz do zawartości

Tradedoubler - mały problem


Rekomendowane odpowiedzi

Intymna prawdopodobnie wyczerpała przedpłatę z powodu nasilonego zainteresowania przed walentynkami. Poczekaj aż wpłacą tradedoubler to statystyki się odświerzą. Prowizje są zapisywane nadal tylko ich nie widzisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W różnych okresach czasu Tradoubler różnie zamula z odświeżaniem statystyk. Czasami nawet na kilka dni, raz jak pamięta to na kilka tygodni było. W każdym razie, jak narazie, zawsze wszystko po jakimś czasie wracało do normy i dawne statystyki się pojawiały.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodiz że TD to pazery i [ nierzetelni partnerzy ]. Zmarnowałem na nich 3 m-ce, pozniej przerzuciłem się na AdSense, zyski skoczyły 100-krotnie i nikt mi nie stęka, że ktoś tam nie przelał im kasy i nie zapłacą...

Zdecydowanie potwierdzam, niedość że marnie płacą to jeszcze wymagania z kosmosu, np. po półtora miesiąca oczekiwania na program e-lady dostałem dzis maila:

Witamy xxx z https://www.gryonline.xxx.pl

Niestety Twoje zgłoszenie dla https://www.gryonline.xxx.pl do programu e-lady zostało odrzucone.

Jeśli zamieściłeś linki e-lady, prosimy o ich usunięcie, jako że nie będą już działać.

Najbardziej prawdopodobnym powodem tej decyzji był fakt, że Reklamodawca ocenił zawartość Twojej strony jako niedopasowaną dla siebie. Aby zobaczyć czy Reklamodawca posiada wybrane kryteria przy ocenie Wydawców, wejdź na stronę programu Reklamodawcy.

Pozdrawiamy serdecznie,

TradeDoubler

to gdzie ja mam te xxxx wyświetlać, na stronie prawniczej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszą mnie takie zarzuty. Myślisz że firma sprzedająca bieliznę będzie chciała się reklamować na stronie z grami online gdzie wiek użytkowników nie przekracza pewnie 16 lat? To chyba jasne że szukają targetu odpowiadającego im klientom, jakieś strony, fora dla kobiet, ewentualnie strony dla mężczyzn (nie dzieci), gdzie to oni mogliby kupić coś dla swoich Pań.

"Wymagania z kosmosu"... robią strony z grami online a potem się dziwią że nikt nie chce się tam reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodzę się z Twoją wypowiedzią gaudi. Osobiście odnoszę wrażenie, że tym programom partnerskim (z bielizną) chodzi o ilość a nie o jakość. I póki rzeczywiscie przekierowania ze strony są po celowym kliknięciu w baner a nie po przypadkowym to oni są zadowoleni i wypłacają zgromadzone środki.

Program do nauki na uprawnienia budowlane i przygotowujący do egzaminu na uprawnienia budowlane.

Okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne oraz okulary antyrefleksyjne zerówki do pracy przy komputerze.

Największy wymarzony kamper barbie fbr34 firmy mattel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gaudi ma racje budzet reklamowadców to nie jest worek bez dna oni w przeciwienstwie do nas liczą na jakość a nie na ilość ;- )))

Btw ostatnio właśnie byłem zainteresowany reklamami Tradedoubler'e, ale po przeczytaniu tych opini zaczynam sie zastanawiać... naprawde jest tak zle ? ;- /

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezgodzę się z Twoją wypowiedzią gaudi. Osobiście odnoszę wrażenie, że tym programom partnerskim (z bielizną) chodzi o ilość a nie o jakość. I póki rzeczywiscie przekierowania ze strony są po celowym kliknięciu w baner a nie po przypadkowym to oni są zadowoleni i wypłacają zgromadzone środki.

Tyle że e-lady czy intymna (obie z td) płacą także za kliknięcie, 3 gr chyba. Niby nie dużo, ale na stronie z grami online, kliknięcia pewnie by były bo bannery przyciągają wzrok, ale czy ktoś byłby zainteresowany kupnem, raczej nie. Poza tym ten target jeszcze nie zarabia, czyli w większości nie ma jak zapłacić, a poza tym czy 13 latek będzie kupował dla siebie bielizne lub dla swojej 'dziewczyny', nie... tym bardziej 13-latka.

Co do pytania spec_u, ja współpracuje z nimi już długo i nie narzekam. Korzystam z różnych programów, jedne są lepsze, inne gorsze, zależy jaka tematyka. Gdy coś jest nie tak z ich strony dzwonie i zawsze dostaje odpowiedź, gdy coś jest nie tak u mnie oni piszą lub także dzwonią. Może wpływ ma na to wielkość strony, tak czy inaczej polecam współprace z nimi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minimalna wyplata 150zl, kasa jest po 2 miesiącach.

Szkoda że ostatnio troszkę okradli klientów razem z single.pl:

https://blog.posmyk.info/jak-singlepl-okrad...sie-w-meeticpl/

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jeżeli przyjąć, że tradedoubler nie traktuje adsensa jako konkurencji to ma bardzo mocną pozycje na naszym rynku. Co prawda jaskółki coś tam szepcą o Zanoxie, ale to programy gdzieś tam na świecie porównywalne więc i warunki moga być podobne (czyli do duszy). Wchodzą jakieś polskie sytmy NOvem, może jednak ZANOX przycisnie śróbę

Boję się, że przyjdzi epoczekać jescze 1-2 lata na ustabilizowanie sytuacji.

Ale dla mnie sprawa wydaje się oczywista dobry PP musi równac się co najmniej zyskom z Adsense wstawionych w to samo miejsce. :hi:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mrtn

jeśli dobrze dopasujesz ruch do programu to np. w Zanoxie lub Tradedoublerze spokojnie można osiągnąć eCPM powyżej 100zł - macie taki eCPM w AdSense ? (PPL vs PPC)

Jeśli potrzebujesz pomocy w nauce polecam korepetycje. Znajdziesz tam bazę korepetytorów z całej Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności