Skocz do zawartości

Potrzebny screenshot :(


zYm3N

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj pisałem pracę z polaka

Kurde, ja jeszcze nie napisałem. Dzisiaj się miałem zacząć za zabieranie do pisania;-)

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurde, ja jeszcze nie napisałem. Dzisiaj się miałem zacząć za zabieranie do pisania;-)

Ja dzisiaj piszę jeszcze raz to samo, ale na 3 stronach :D)) Moja kobieta przyjeżdża zaraz pisać dopiero plan ramowy :(

zero3: bez paniki. Ewentualnie zamrożę im mózgi i cofnę w czasie. Jak? zacznę szybko kręcić ręką w lewo. Dzięki temu odwrócę bieg czasu w kręgu wytworzonych zawirowań. A wiesz, jak tajfuny się tworzą, to właśnie w taki sposób. Masy ciepłego powietrza w jedną stronę zimnego w drugą i tworzą się "kółka". Tutaj powstanie coś takiego samego - odpowiednio regulująć prędkścią machnięć będę ingerował w kierunek obroty stożka - i przechodząc wejdzie do ich mózgów. Pozmienia i wykona należytą pracę. ...

Teraz chyba nie muszę udawadniać, że się wybronię? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj piszę jeszcze raz to samo, ale na 3 stronach Smile)) Moja kobieta przyjeżdża zaraz pisać dopiero plan ramowy Razz

W takim razie powodzenia:) Ja właśnie chyba zaraz się zabiore to pisania. Konspekt skończyłem wczoraj przed 24.

... tylko przeczytam forum;-)

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko przeczytam forum

Ja mam podobne priorytety...

Wszystkim maturzystom z Forum rzeczę POWODZENIA!!!

I współczuję...

(Jak się cieszę, że mi się udało w zeszłym roku.)

Autor postu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania zawartych w nim informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie powodzenia:) Ja właśnie chyba zaraz się zabiore to pisania. Konspekt skończyłem wczoraj przed 24.

... tylko przeczytam forum;-)

Jaki temat? Ja: Sztuka przekonywania a manipulacja językowa - porównaj sposoby wykorzystania środków językowych we współczesnych polskich tekstach propagandowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuka przekonywania a manipulacja językowa - porównaj sposoby wykorzystania środków językowych we współczesnych polskich tekstach propagandowych.

Bardzo fajny temat. Sam wymyśliłeś, czy wybrałeś sobie?

Ja mam: Na czym polega awangarda w sztuce? Odwołaj się do wybranych przykładów z literatury, teatru oraz sztuk plastycznych.

A swoją drogą to ubiegłeś mnie swoim pytaniem:)

PS. Do pisania nie zabrałem się... :?

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zabrałem, ale mi nie wyszło ;)

Dzisiaj drugie podejście.

pozdr.

ps. Mam 1,5 strony-> wstęp + trochę rozwinięcia. Zajmuje mi (ze stoperem w ręku) 5 minut ;)

ps2. Wiecie, że na maturze z fizy podobno nie można mieć _linijki_ ? :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj drugie podejście.

Udało się? 8)

Ja w tej chwili zaczynam =D>

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, udalo sie

Ja osobiście mam jutro maturę. A zYm3N?;-)

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w czwartek... kurde, ale mam wywalone nieźle wypracowanie. Przy mamie ćwiczyłem i jadąc na żywca (czyli na inteligencję, nie wykuty tekst) kończę w 14:50-14:55.. a mam max 15 min :D))

Mam tylko nadzieję, że te cytaty, które mi kumpel potnie, nie będą wielgachne i nie będą mi przeszkadzały..

Z ang mam w czwartek za tydzień, ale to raczej ujdzie. Co prawda robię dużo gramatycznych błędów, ale komunikatywny w miarę jestem ;]

pozdr.

ps. Powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Dzisiaj maturka. Idę jeszcze nagrać prezentację na płytkę i strzałka do szkoły ;)

Trzymajcie kciuki Bracia Pozycjonerzy i Siostry Pozycjonerki ;)

ps. Jak padnie pytanie o Leppera, to z pewnością omówię akcję "kretyn", podając adres tego forum ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie kciuki Bracia Pozycjonerzy i Siostry Pozycjonerki

Będzie dobrze.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17/20!

Grejt, grejt, grejt :lol:

Jeszcze tylko angol...

Podobno na rozszerzonym jednym z tematów były "przeszczepy", a moja Dziewczyna miała "wymienić rodzaje ryb" (ja po polsku bym nawet nie potrafił) i "przedstawić sposób spędzania świąt bożego narodzenia w krajach amerykańskich...".. Te dwa ostatnie to podstawa...

Kurde.. będzie zabawnie ;]

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności