Skocz do zawartości

Klon strony - co z tym zrobic?


Johnek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mozesz tak po prostu napisac do googla, to tylko google moze napisac do ciebie :D

Wyslij maila do kolesia, zapytaj co sklonilo go do takiego postepowania :)

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobilem to inaczej, znalazlem swoje logo na jakiejs stronie, napisalem do administracji serwera, pokazalem swoja strone, pokazalem jego strone, pokazalem webarchive swoj i po godzinie bylo konto zablokowane thats all

To masz wielkie szczescie. Moj hosting stwierdzil ze oni sie nie zajmuja ocenianiem wlasnosci praw autorskich ani plagiatow.

Co wiecej, mysle ze takie postepowanie [hostingu, ktory zablokowal konto] jest nie do konca zgodne z prawem. Ale tu moge sie mylic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiecej, mysle ze takie postepowanie [hostingu, ktory zablokowal konto] jest nie do konca zgodne z prawem. Ale tu moge sie mylic.

I masz racje.. nie mamy prawa stwierdzać kto jest autorem czy właścicielem danego materiału. Nawet jeśli dostanie to co przedstawił bumfank.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi kiedyś jakiś pepik skopiował stronę. Tylko baner zmienił.

Nawet mi się to spodobało bo to była moja jedna z pierwszych stron a tu już proszę podróbkę ktoś zrobił :D

Sława i dolary miałem przed oczyma przez chwilę... ale na tym się skończyło.

Napisałem do gościa po polsku i po angielsku koloryzując sprawę że moją stronę monitoruje system kontroli duplikacji stron i takie tam teksty tego typu. Dodatkowo dałęm mu link do strony co niby zarządza prawami autorskimi moich zdjęć na stronie i hehe podziałało. Za 2 dni serwis zniknął.

Jak trafisz na kogoś kto zabardzo się nie zna to opowiedz mu jakąś bajkę.

Profesjonalne publikacje Content Marketingowe - zamów online na BlackHood.pl 

Szeroki wybór Łożysk samochodowych

Polecam również Praca Bielsko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisac nei moge bo jest lewy adres mail, jedyne co mogę zrobic to chyba napisac do google(zduplikowane strony), robil ktos cos podobnego?

1. ale na jaki mail, admin(malkpa)google.pl :D ?

2. google nie jest od tego by weryfikowac i osadzac, kto ma prawa autorskie do strony

3. pojedynczy spam report nic tutaj nie pomoze

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności